Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Blacha z posypką Strzeniówka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Blacha jest popularnym pokryciem dachowym, a jej warianty jak blacha z posypką Strzeniówka cieszy się coraz większym powodzeniem.

 

Dlaczego warto położyć blachę z posypką na dach ?

 

Dachy blaszane mają to do siebie, że są dość tanie. Niestety wymagają częstej konserwacji. Niektórzy właściciele z niepokojem przyglądają się swoim dachom martwiąc się jakich zniszczeń w tym roku dokonała zima, mróz i śnieg. Mają uzasadnione powody do obaw, gdyż rzeczywiście sytuacja może nie przedstawiać się kolorowo. Dla takich osób właśnie dobrym rozwiązaniem jest wymiana pokrycia dachowego na blachę z posypką Strzeniówka.

 

Jest to blacha pokryta specjalną warstwą mineralną, jaka pozwala na mniejsze zużywanie się materiału. Ponadto pomalowana jest specjalistyczną farbą odbijającą promieniowanie ultrafioletowe przez co blacha nie nagrzewa się tak bardzo. Blachy z posypką mogą imitować różne inne pokrycia, nawet gont lub łupek skalny, a są od nich znacznie tańsze. Matowe pokrycie nie odbija światła i nie oślepia z daleka. Wachlarz kolorów pokrycia tego typu pokrycia dachowego jest bardzo szeroki. Blacha z posypką Strzeniówka jest szybka w kładzeniu, już po kilku dniach właściciele mogą cieszyć się zbudowanym dachem. Najważniejszą zaletą blachy z posypką Strzeniówka jest fakt, że blaszany dach nie wymaga już tak częstych konserwacji i interwencji dekarskich.

 

Nasze usługi dodatkowe przy kryciu dachu z blachą z posypką

 

Blacha z posypką Strzeniówka pozwala na wykonanie kompleksowych działań w celu uzdatnienia dachu do użytku. Działania obejmują:

 

-        ekspertyzy dachowe,

-        zdjęcie starego pokrycia dachowego,

-        kładzenie blachy z posypką po raz pierwszy i kolejny,

-        remonty dachów z różnym pokryciem,

-        ocieplenie i izolacja dachu,

-        montaż systemów pomocniczych,

-        montaż okien dachowych,

-        obróbki blacharskie.

 

Blachę kładziemy zarówno na dachach nowych jak i remontowanych. W obu przypadkach dokonujemy ekspertyz dachowych pozwalających na stwierdzenie stanu pokrycia dachowego i więźby dachowej w celu ustalenia bezpieczeństwa. W przypadku remontu dachu zdejmujemy całość dawnej pokrywy i dokonujemy remontów więźby dachowej, jeśli to konieczne. Ocieplamy i izolujemy dach oraz dokonujemy renowacji izolacji w celu przystosowania do zabudowy poddasza. W dachach z blachy z posypką montujemy okna dachowe. Zajmujemy się montażem rynien i systemów odpływu wody, obróbką blacharską newralgicznych miejsc i komina.

 

Swoje dachy dopracowujemy w stu procentach, tak by nie tylko służyły swoją funkcjonalnością ale również wyglądały dobrze i modnie. Dzięki nam właściciele i nasi klienci nie muszą martwić się stanem swojego dachu na tle innych dachów w okolicy. Chociaż system dachówek jest tak zaprojektowany, aby sprostać najgorszej pogodzie, to wiele zależy też od samego montażu. Do pracy używamy specjalnych gwoździ nie powodujących korozji oraz mocno trzymających dachówkę na miejscu nawet podczas silnych wichur. Praca na dachówce z posypką Strzeniówka wymaga ostrożności i dobrego wyczucia, a my obchodzimy się z nią delikatnie, posiadamy też szereg narzędzi ułatwiających montaż.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl