Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Remonty dachów Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Remonty dachów w Warszawie i okolicach wykonujemy już od ponad 10 lat, w tym czasie wykonaliśmy ogromną  ilość remontów dachów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Czy remont dachu powinien zostać wykonany przez specjalistyczna firmę ? Oczywiście, że tak ! Jak jesteśmy chorzy szukamy jak najlepszego specjalisty, nie oszczędzamy i chcemy mieć trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Podobnie jest z domem i dachem.

Dach to jeden z najważniejszych elementów domu, dlatego tak ważne jest, aby jego remont powierzyć dobrym specjalistom takim jak nasza firma ! Nie jesteśmy pierwszą lepszą ekipą, która zamontowała blachodachówkę i nazwała siebie dekarzami. Właściciel firmy posiada papiery mistrzowskie i ukończył branżową szkołę w tym kierunku. Remonty dekarskie, które przeprowadzamy są zawsze skuteczne,niwelujemy zacieki przy kominie, naprawiamy uszkodzenia,

Remontujemy dachy stare i nowe, posiadamy ogromne doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt do tego, aby to robić profesjonalnie. Cieknący dach nie pozwala spokojnie spać. Remont dachu jest niezbędny w takim przypadku. Zacieki najczęściej powstają w urządzonych domach i niszczą niejednokrotnie wnętrza i wyposażenia, dlatego też nie ma czasu na eksperymenty i wzywanie ekip mało skutecznych. W takim nagłym wypadku  należy wezwać ekipę, która się zna na remontach dekarskich i szybko odkryje miejsce przecieku i skutecznie go naprawi.

 

Niejednokrotnie remont dachu w Warszawie trzeba przeprowadzić w ekstramalnych warunkach. Warszawa jest miastem zatłoczonym, ruchliwym, domy położone są blisko uczęszczanych ulic. Podczas remontu dachu, zabezpieczamy teren budowychroniąc przechodniów, pojazdy, ulice.  Posiadamy odpowiedni sprzęt do bezpiecznego usuwania materiału z dachu nie niszcząc przy tym pobliskiego mienia tak jak to wiele ekip czyni zrzucając dachówki z góry na dół. Współpracujemy z inwestorem, konserwatorem zabytków. Doradzamy przy wyborze odpowiedniego materiału na dach.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl