Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Świadczymy nasze naprawy dachów w Warszawie i okolicy.

Nasze prace wykonujemy z najlepszych materiałów co przekłada się na jakość i trwałość dachu.

Usługi nasze wykonujemy starannie i estetycznie co  wydłuża żywotność dachu.

Zgodnie z technologią zalecaną do danego dachu,

Należy pamiętać że za lepszymi materiałami idzie większa cena co jednak skutkuje dłuższą ich żywotnością.

Wykonujemy naprawy dachów wszystkich rodzajów:

- naprawa dachów pokrytych blachodachówką

- naprawa dachów pokrytych papą termozgrzewalną

- naprawa dachów dachówką ceramiczna jak równiez dachówką betonową

- naprawa dachów z blachy miedzianej

- naprawa dachów z blachy tytan cynk

- naprawa dachów z blachy krytej na rabek

- naprawa dachów kościołów

- naprawa dachów obiektów zabytkowych

- naprawa dachów z membrany pcv

- naprawa dachów z gontu bitumicznego

- naprawa rynien i rur spustowych

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych, naprawy wykonujemy na najwyższym poziomie własnym specjalistycznym sprzetem.

Naprawa dachu to usługa, w ramach której dokonujemy napraw pokryć dachowych, także w nagłych przypadkach. 

Dlaczego warto z nami naprawiać dachy? 

Jak ważny jest dach przekonujemy się wówczas, gdy następuje jakaś awaria. W dzisiejszych czasach pogoda bywa bardzo kapryśna, lokalne mini tornada nikogo już nie zaskakują. W ich wyniku to, co zostaje zniszczone w pierwszej kolejności to dachy budynków, szczególnie starszych lub wykonanych od początku niedbale.

W ramach naprawy dachu nasza ekipa jest gotowa do wyjazdu nawet w nagłych wypadkach. Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy i okolic, warto byś zawsze miał pod ręką nasz numer telefonu, ponieważ nigdy nie wiesz kiedy najbardziej będzie mógł się przydać.

Szybka naprawa dachu jest koniecznością nie tylko ze względu na zmienną pogodę, przechodzące opady, ale również ze względu na cały budynek. Jeśli właściciel nie chce by w krótkim czasie zamienił się on w nienadającą się do remontu ruinę, powinien jak najszybciej działać i wezwać sprawną ekipę dekarską zajmującą się naprawą dachów. 

Warto pamiętać, że i bez ekstremalnych zmian pogodowych dach jest stale wystawiony na działanie warunków atmosferycznych. Niezbędne jest dokonywanie jego regularnego przeglądu, by w porę wychwycić wszystkie problemy zanim staną się na tyle poważne, że nie będzie można już dłużej zwlekać.


Nasze usługi naprawcze to:

W ramach naszej usługi naprawa dachów w Warszawie i okolicach dokonujemy zarówno szybkich napraw, jakie są wynikiem nagłych awarii i zdarzeń losowych, a także bierzemy udział w zaplanowanych naprawach.

Dokonujemy oglądu oraz ekspertyzy dachu aby stwierdzić, czy rzeczywiście potrzebuje on remontu. Czasem właściciel nie jest co do tego przekonany i zwleka, podczas gdy naprawdę nie ma czasu do stracenia. W ramach naprawy dachów znajdują się:
- uzupełnienie powstałych ubytków na dachu z użyciem tego samego materiału,
- zupełna wymiana pokrycia dachowego z użyciem nowego materiału,
- wzmocnienie więźby dachowej, 
- renowacja komina oraz wymiana lub remont systemu odprowadzania wody,
- zabezpieczenie, uszczelnienie i ocieplenie,
- wykończenie dachów (malowanie),
- czyszczenie dachów na zakończenie napraw.

Dodatkowo podczas zimy i opadów śniegu odśnieżamy dach.Nasze usługi pozwalają również na naprawienie błędów popełnionych przez osoby zajmujące się pracami wcześniej, jak w przypadku błędnie wykonanej obróbki blachy, kiepskiej obróbki komina, źle fake rolex zamontowane włazy i okna dachowe. Zaletą naszych usług jest fakt, że jesteśmy gotowi do wyjazdu oraz posiadamy wszelkie niezbędne wyposażenie. Dzięki temu osoba zamawiająca usługę nie jest skazana na martwienie się o to, skąd wziąć profesjonalne sprzęt, chociażby długą drabinę.

Naprawa dachu trwa dzięki temu znacznie krócej niż w przypadku gdy ktoś decyduje się na samodzielną naprawę. Istnieje również oczywiście wysoka gwarancja wykonania. Lepiej o współpracę poprosić ekipę, replica watches która wykona zadanie raz a porządnie, niż stanąć twarzą w twarz z perspektywą dokonywania stałych napraw.

Warto wiedzieć, że kupienie odpowiednich narzędzi i sprzętu to koszt nawet wyższy niż wynajęcie profesjonalnej ekipy, a nie dający żadnego poręczenia.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl