Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Dekarstwo artystyczne Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Oferta jaką jest dekarstwo artystyczne Warszawa tyczy się wykonywania specjalistycznych prac na trudnych lub zabytkowych dachach, które wymagają indywidualnego podejścia do pracy. 

 

Przy dekarstwie artystycznym każdy z nas musi wykazać się szczyptą fantazji i nutka artystyczną aby praca była wykonana ze smakiem i gustem, gdyż każda praca tego typu wymaga indywidualnego dopasowania zarówno materiału jak i wykonania.

 

Dlaczego dekarstwa artystycznego nie wykona każdy dekarz ?

Podczas prac nietypowych a takimi są zapewne prace artystyczne na dachu prócz wybujałej fantazji zarówno inwestora jak i dekarza, potrzebna jest wiedza i doświadczenie - my je posiadamy. 21 lat w branży wykonywania różnego rodzaju dachów z prawie każdego materiału uczy zarówno pokory do tego zawodu jak i szacunku do stosowanych materiałów.

Dlaczego nie każdy dekarz powinien wykonywać niektóre prace na skomplikowanych dachach ? - odpowiedź nasówa się sama - czy powierzycie Państwo swoje zdrowie studentowi medycyny, zapewne nie, każdy woli iść do sprawdzonego specjalisty z doświadczeniem. To samo ma się w przypadku prac na dachu zwłaszcza, że w tego typu robotach dekarskich używane są wysokiej jakości materiały jak blacha miedziana, czy tez blacha tytan cynk lub blacha mosiężna.

Czasami nie warto ryzykować czasu i utraty materiałów na eksperymenty, nam możesz zaufać nie jesteśmy studentami w swoim fachu a wysokiej jakości specjalistami z ogromnym bagażem doświadczenia.

 

Czy dekarstwo artystyczne jest drogie?

Nie będziemy owijać w bawełnę - Tak - to jedna z droższych technik w dekarstwie, dlatego, że wymaga zarówno wiedzy, doświadczenia, umiejętności ale przede wszystkim czasu i cierpliwości.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stac na artystyczne wygibasy na dachu, jednak czy stać Państwa na eksperymenty niesprawdzonych ekip w tym zakresie?

Zarówno wiedza jaką posiadamy oraz doświadczenie pozwala nam na wykonanie praktycznie każdej pracy z zakresu dekarstwa artystycznego zarówno na nowoczesnych obiektach jak i starych budynkach pod nadzorem konserwatora zabytków.

 

Jakie przykładowe rzeczy wykonujemy na terenie Warszawy w zakresie dekarstwa artystycznego:

- osadzanie kopuł miedzianych

- krycie blacha w rąbek, wulstę, rąbek okrągły,

- krycie w karo, łuskę, ostrokąt, karo schodzące,

- obrabianie wież, facjat, lukarn ozdobnych,

- wyrabianie ślimaków, szyszek zdobniczych, kwiatów, rzygaczy ozdobnych, lejów spustowych w kształcie zwierząt,

- ozdobne obrabianie elewacji,

- krycie wszelkiego rodzaju wież

- krycie witryn wystawienniczych

- ozdabianie elementów domów, różnymi elementami

- wszystkie inne prace związane z dekarstwem artystycznym

 

Zachęcamy do kontaktu i galerii naszych prac.

 

 

 

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl