Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Dekarz Ożarów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Niewiele jest tak starych, a jeszcze niewymarłych zawodów jak dekarz Ożarów Mazowiecki. Warto korzystać z usług doświadczonych pracowników naszej ekipy.

Współcześnie aby zostać dekarzem trzeba skończyć szkołę zawodową lub studia inżynierskie. Niestety żadne z nich nie dają w Polsce gwarancji tego, że absolwent będzie właściwą osobą na właściwym miejscu. Powód jest prozaiczny – ani jedni ani drudzy absolwenci nigdy wcześniej nie znaleźli się na dachu.

Szkoły nie są wyposażone w specjalne makiety, pozwalające na ćwiczenie w praktyce. Niepełnoletnich uczniów nikt nie wpuści na dach z obawy przed wypadkiem. Dlatego nawet osoby z wykształceniem kierunkowym często dopiero w praktyce uczą się zawodu.

Do prawdziwego profesjonalizmu jeszcze daleka droga, a to czego się nauczyli może już zostać wyparte przez nowe techniki. Nic nie stoi na przeszkodzie by otworzyli firmę, jedynie z minimum wiedzy.

 

 Co oferuje dobry dekarz

Dekarz Ożarów Mazowiecki to zupełnie inna kwestia. Jesteśmy na rynku już od wielu lat. Doskonalimy się kiedy tylko jest ku temu okazja. Staramy się nadążyć nie tylko nad zmieniającymi się technikami, nowymi narzędziami, ale także po prostu za gustami zleceniodawców. Skrupulatnie obserwujemy rynek aby zawsze być na bieżąco.

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje. Ale najważniejsza jest oczywiście nasza praca i realizacje, jakie wciąż mogą Państwo oglądać.

Dekarz Ożarów Mazowiecki świadczy usługi, jakie znajdować się powinny w każdym pakiecie firmy, ale wychodzimy naprzeciw również zadaniom bardziej złożonym i skomplikowanym, jak na przykład remonty dachów zabytkowych, wież kościelnych.

Pomagamy w nagłych wypadkach i podejmujemy się naprawy i budowy pokryć na dachach trudnych. Kryjemy łupkiem i miedzą. Do naszych zadań należą:

- zdejmowanie starego i kładzenie nowego pokrycia,

- remont więźby dachowej i elementów konstrukcji dachu,

- remont pokrywy dachu,

- wstępna ekspertyza dachu,

- montaż okien dachowych,

- wycena cen usług i materiałów,

- malowanie dachów farbą ochronną.

 

Jesteśmy prawdziwymi fachowcami o czym świadczy obecna przy nas reklama. Wiele osób potwierdza zadowolenie z naszych usług oraz chętnie je poleca.

Dekarz Ożarów Mazowiecki to coś więcej niż tylko osoba z wiedzą wyniesioną ze szkoły, my mamy praktyczne doświadczenie nawet w skomplikowanych i wyjątkowo trudnych sytuacjach, z jakich udało nam się wybrnąć obronną ręką.

Remonty dachów to nasza pasja ponieważ zależy nam na jak największym zadowoleniu, komforcie i bezpieczeństwie klientów.

Praca dekarza jest ciężka fizycznie i umysłowo. Musimy być zorganizowani i od początku mieć plan na dach, ponieważ większość zależy od siły naszych mięśni. Jeśli źle to zorganizujemy, to trzeba będzie poprawiać, a to wymaga dodatkowego wysiłku.

Dlatego tak bardzo zależy nam na tym, aby wszystko było wykonane jak należy już od razu. Klient może przypatrywać się naszej pracy i z pewnością nawet jeśli nie jest zbyt doświadczony, zauważy poświęcenie i determinację.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl