Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Dekarz Podkowa Leśna

pogotowie dachowe zasieg dzialania

W każdym mieście niezbędny jest dobry fachowiec, dlatego dekarz Podkowa Leśna jest zawsze gotów aby stawić czoło nowym wyzwaniom.

 

Ekipa dekarska z doświadczeniem

 

Dach w budowie, dach do naprawy, lub szybkiego remontu. Niezależnie od rodzaju pokrycia dachowego, rodzaju dachu i wielu innych czynników, dekarz Podkowa leśna w którym momencie będzie musiał do nas zawitać. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie bardzo dobrze wykonaną i skuteczną pracę na lata. Dbamy o stan dachów w mieście po to by utrzymać je w stanie zadowalającym i bardzo dobrym. Chcemy w ten sposób chronić ludzi, budynki i dobytki życiowe.

 

Dekarz Podkowa Leśna pozwala na sprawne przeprowadzenie wszystkich zadań znajdujących się w kanonie zawodu, ale też na skorzystanie z oferty wykraczającej poza standardowe wyzwania. Jesteśmy cały czas otwarci, szkolimy swoją ekipę i zdobywamy coraz to szerszą wiedzę. Działamy na wszystkich znanych i stosowanych współcześnie pokryciach dachowych. Jesteśmy gotowi do pracy tam, gdzie inni dekarze nie chcą podejmować ryzyka. Niczego z góry nie oceniamy, dopiero po osobistym i dokładnym przeglądzie ostatecznie stwierdzamy jak wygląda rzeczywistość. Niekiedy nie jest wcale tak beznadziejna jak stwierdził ktoś inny, czasem bywa odwrotnie. Niemniej jednak zawsze dajemy szansę.

 

Usługi dekarskie W Podkowie

 

Dekarz Podkowa Leśna wykonuje następujące prace w pakiecie podstawowym:

 

-        kładzenie nowej pokrywy dachowej,

-        remont pokryć dachowych,

-        renowacja więźby dachowej,

-        wymiana części lub całości pokrycia,

-        obróbka blacharska,

-        likwidacja zacieków,

-        montaż rynien,

-        montaż okien dachowych,

-        konserwacja dachów,

-        malowanie dachów,

-        izolacja i ocieplenie dachów.

 

Naszą drugą specjalizacją jest wszystko to, co jest uznawane za nietypowe lub trudne w wykonaniu:

 

-        naprawa dachów zabytkowych,

-        naprawa dachów i wież kościelnych,

-        trudne dachy,

-        drogie dachy,

-        dachy o skomplikowanych kształtach,

-        trudne pokrycia dachowe,

-        dekarstwo artystyczne.

 

Zarówno do „zwykłych” jak i tych trudniejszych zadań przykładamy się i w całości oddajemy. Tak naprawdę zawód dekarza niezależnie od wykonywanych specjalizacji jest trudny i skomplikowany. Wymaga niebywałej sprawności fizycznej i intelektualnej. Osoby posiadające te cechy bardzo dobrze sprawdzają się jako dekarze. W naszej ekipie znajdują się jednak osoby wszechstronnie, artystycznie utalentowane, co otwiera nam pole do popisu. Nasze zadania łączymy w różnych konfiguracjach, dach artystyczny nie musi znajdować się na zabytku, a na domu prywatnym. Obserwujemy modę zmieniającą się wśród zleceniodawców. I tak miedź i dachówka już dawno zawędrowały na domy prywatne, podczas gdy kiedyś zarezerwowane były dla kościołów.

 

Przed przystąpieniem do pracy dokonujemy ekspertyzy dachowej. Pozwala to na ocenienie szkód oraz pokazuje co tak naprawdę dekarz Podkowa Leśna musi zrobić. Jest to etap niezbędny również w sporządzeniu umowy, z aneksem i wykazem wszystkich prac. To kolejna forma ubezpieczenia, które też wydajemy, wraz z gwarancją.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl