Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Dekarz Warszawa Ursynów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Wykwalifikowany dekarz Warszawa Ursynów 

Znalezienie wykwalifikowanego, w pełni profesjonalnego dekarza na Warszawskim Ursynowie, może okazać się nie lada wyzwaniem. W gąszczu rozmaitych ofert, w tym od przypadkowych ekip, trudno odnaleźć tę właściwą - ekipę, która zapewni nam najwyższej jakości usługi dekarskie, niezależnie od zakresu prac i ich wielkości.

Jesteśmy brygadą, działającą w branży dekarskiej od wielu lat, podczas których udało nam się nabyć ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu materiałów, metod montażu, stosowanych na dachach rozwiązań, a także technologii, w tym nowoczesnych oraz stosowanych wiele lat temu, które obecnie możemy podziwiać na budynkach zabytkowych.

 

Na co dzień wykonujemy zlecenia powierzone nam przez klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje państwowe. Możemy pochwalić się setkami pokrytych, wyremontowanych i naprawionych dachów, na których zastosowane zostały rozmaite materiały pokryciowe, takie jak:

dachówka ceramiczna
dachówka betonowa
blachodachówka
blacha trapezowa
blacha miedziana
blacha tytanowo cynkowa
papa termozgrzewalna
łupek
szkło

a także inne, jakie dostępne są na rynku.

Zajmujemy się pracami na wszystkich dachach. Przyjmujemy zlecenia, które zostały odrzucone przez konkurenycjne firmy. 
Niestraszne są nam trudne konstrukcje dachów, osobliwe materiały i rozwiązania. Nie boimy się pokryć, na których zostały stworzone wieżyczki i kopuły. 
Pracujemy w gęstej zabudowie, w trudnodostępnych miejscach. Zajmiemy się pokryciamy wykonanymi wieki temu, co umożliwia nam współpraca z konserwatorem zabytków, prowadzona owocnie od dłuższego czasu.

 

Dlaczego warto korzystać z oferty profesjonalnego dekarza?

Korzystanie z usług profesjonalnych dekarzy to gwarancja indywidualnie dobranych materiałów, sposobu montażu, a także rozwiązań. 
W przeciwieństwie do innych, nie działamy schematycznie, nie powielamy szablonów i nie tworzymy takich samych pokryć za każdym razem.
Współpracując z naszą ekipą masz pewność, że Twój dach będzie nie tylko funkcjonalny, ale także niezwykły pod względem estetycznym.

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań na dachu, przeprowadzamy specjalistyczną ekspertyzę, która pomoże nam wybrać najkorzystniejsze z rozwiązań, odnaleźć przyczynę usterki, a także zawęzić miejsce naprawy. 
To ona stanowi o perfekcyjnym doborze poszczególnych elementów, które stworzą funkcjonalną całość. 

Profesjonalne naprawy dachów, jakie świadczymy w okolicach Warszawy i na jej terenie to przede wszystkim ekspresowy dojazd na miejsce zdarzenia, co ma ogromne znaczenie dla zminimalizowania strat mienia wywołanych wilgocią i przeciekami, charakterystycznymi dla awarii wywołanych burzami, ulewnymi deszczami i wichurami.
Remonty oferowane przez nasz zespół, znane są z kompleksowego przebiegu - od zdjęcia dotychczasowych materiałów, przez doradztwo, poprawki konstrukcji, po samo krycie, a także wykończenie dachu (w tym montaż orynnowania, docieplenie, uszczelnienie kominów, założenie okien dachowych, a także słupków przeciwśniegowych).

W czasie prac dbamy o bezpieczeństwo nasze i domowników, zabezpieczamy budynek przed uszkodzeniami, kończymy zlecenie w terminie, a pracownicy pozostawiają po sobie czystość i porządek.

 

Każda z naszych usług objęta jest pisemną gwarancją.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl