Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Dobry dekarz Książenice

Naprawy i budowy dachów wymagają tego, by zajął się nimi dobry dekarz Książenice – tylko wtedy istnieje gwarancja najdokładniejszego wykonania i najlepszych materiałów.

 

Jak dekarz Książenice to my

 

Budowa domu to przedsięwzięcie trudne, nawet współcześnie. Najtrudniejszą kwestią jest trafienie na odpowiedniego fachowca. W przypadku dachu to zadanie nawet ważniejsze niż w przypadku innych części. Ta część ze względu na poziom bezpieczeństwa całego budynku, a także jego estetykę jest najistotniejsza w całym domu. Ponad to dach i wszystkie elementy składowe są narażone na niezwykłe obciążenia. Co dzień dach jest wystawiony na działanie wilgoci, wiatru, upału, zalegające opady śniegu i nie tylko w ciągu zmieniających się pór roku. To właśnie dlatego tak istotne jest by do budowy pokrycia dachowego zatrudnić prawdziwego fachowca, który zbuduje dach solidny i wytrzymały.

 

Dobry fachowiec to też korzyść i przywilej dostępu do dobrych materiałów. Producenci i dobry dekarz Książenice chętnie ze sobą współpracują, wzajemnie się w ten sposób polecając i promując. Nie ma lepszej reklamy niż świetny, dobrze wykończony dach. Dobremu dekarzowi Książenice po prostu opłaca się przykładać się do swojej pracy. Wiemy, że każde kłamstwo ma krótkie nogi, a prawda może nas daleko wynieść. Dlatego stawiamy na uczciwość i zorganizowanie. Nasza ekipa dekarska to ludzie odpowiedzialni, dobrze zorganizowani i wszechstronni. Chętnie podejmujemy się wyzwań spoza standardowego kanonu działań, tworząc artystyczne perełki.

 

Usługi dekarskie Książenice

 

Jesteśmy otwarci na dialog z klientem, chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania, rad, wskazówek. Każdorazowo nasza interwencja poprzedzona jest ekspertyzą w czasie której jest najlepszy moment na wyjaśnienie wszystkich rozterek i niedopowiedzeń. To jeden z kluczowych momentów, podczas których klient może dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego dachu. O ile tylko nie boi się pytać, z pewnością na tym zyska. Nie będzie już tylko bezradnie przyglądał się z daleka, lub miał wrażenie, że daje ekipie dekarskiej kredyt zaufania. Nie chcemy by nasi klienci czuli się obciążeni i niepewni, dlatego podpisujemy z nimi jasne umowy, dodajemy ubezpieczenie i gwarancję. Dobry dekarz Książenice wykonuje:

 

-        budowy pokryć dachowych wszystkich materiałów,

-        naprawy pokryć dachowych wszystkich materiałów,

-        izolacja i ocieplanie dachu,

-        szybkie działanie,

-        działanie w przypadku dachów trudnych,

-        działanie w przypadku dachów drogich,

-        montaż okien dachowych i rynien,

-        usuwanie zacieków z dachu,

-        remonty dachów zabytkowych i kościelnych,

-        dekarstwo artystyczne.

 

Jesteśmy rzeczowi i konsekwentni. Nie ukrywamy przed klientem niczego z prostej przyczyny – nie mamy nic do ukrycia. Jeśli czegoś dokonaliśmy lata temu nie chwalimy się tym aktualnie, a szukamy nowych osiągnięć i stale szkolimy się w swoich umiejętnościach, poszerzając wiedzę. Ponieważ fuszerka często nie jest widoczna od razu polecamy, aby nasi klienci przed nawiązaniem współpracy obejrzeli nasze wcześniejsze realizacje.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO