Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Dobry dekarz Warszawa Praga Południe

Usługi dekarskie Warszawa Praga Południe

Warszawska Praga Południe to tylko jedno z wielu miejsc, w których świadczymy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi dekarskie, wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, dla których dekarstwo jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, a każdy kolejny dach, który udało się naprawić, wyremontować bądź po prostu pokryć od podstaw jest ogromną satysfakcją z uzyskanych efektów i doskonale wykonanej pracy, z której klient będzie mógł cieszyć się jeszcze przez wiele lat od zakończenia inwestycji.

 

Usługi dekarskie, jakie świadczymy w Warszawie to przede wszystkim natychmiastowe, przemyślane działanie, które nastawione jest na uzyskanie doskonałego efektu. W trosce o naszych klientów i ich zadowolenie, przykładamy ogromną uwagę do tego, by każdy z powierzonych nam dachów potraktowany był indywidualnie, bo to schematyczne działanie gubi większość ekip dekarskich.
Każda konstrukcja jest inna, każde pokrycie wyjątkowe, każdy z zastosowanych materiałów i rozwiązań odznacza się czymś wyjątkowym i tak też powinno sie go traktować. Tylko dobieranie materiałów i rozwiązań dla każdego dachu z osobna może sprawić, że prace zostaną wykonane solidnie, a Ty nie będziesz musiał niczego poprawiać przez długi czas.

 

Dobry dekarz to podstawa

Podstawą udanej naprawy, czy remontu jest dobry dekarz, z odpowiednim podejściem do tematu, wiedzą i doświadczeniem, który został wyposazony w nowoczesny sprzęt usprawniający każdą z wykonywanych przez niego prac.
Właśnie tacy są nasi pracownicy. To lata pracy w branży stanowią o doskonałym przygotowaniu do wykonywania zawodu. 

Dzięki wieloletniej praktyce możemy podejmować się każdych prac na dachach krytych:

dachówką ceramiczną
dachówką betonową
blachodachówką
blachą miedzianą
blachą tytan cynk
blachą trapezową
papą
szkłem

a także innymi materiałami stosowanymi na co dzień do krycia dachów.

 

Wysokiej klasy nowoczesny sprzęt jest gwarancją profesjonalnie przeprowadzonych ekspertyz dachowych, dobrze wykonanych napraw poszczególnych usterek, a także okien dachowych. 
Zajmujemy się dachami kompleksowo, od A do Z, od samego początku do samego końca, bez korzystania z pomocy pracowników z innych firm. 

W szerokiej ofercie znajdziesz:
remonty dachów na Warszawskiej Pradze
naprawy dachów w Warszawie
montaż rynien
montaż okien dachowych
poprawki konstrukcyjne
poprawki obróbek dekarskich
uszczelnienia kominów
naprawy okien dachowych

a także wiele innych prac, jakie związane są z pokryciem dachowym bezpośrednio, a nawet pośrednio.

 

Korzystając z usług oferowanych przez naszą firmę nie musisz martwić się o zabezpieczenie mienia Twojego i sąsiadów, dbałość o bezpieczeństwo pracowników, a także domowników, profesjonalne doradztwo, wzorowe wykonanie pracy, które potwierdzone jest pisemną gwarancją wydawaną po zakończeniu inwestycji, zakończenie prac w ustalonym terminie, czystość i porządek na placu budowy, a także miłą atmosferę.

 

Nie ryzykuj współpracy z przypadkowym personelem! Zaufaj firmie o ugruntownej pozycji na rynku.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO