Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Drogie dachy Marki

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Własny dom to marzenie wszystkich a gdy już stoi, chcemy aby był wykończony na najwyższym poziomie, w co idealnie wpisują się drogie dachy Marki.

Drogie dachy Marki to dachy spełniające wszystkie swoje zadania w sposób jak najbardziej odpowiedni, czyli w wysokim stopniu skuteczności.

Cechy dobrego dachu to nie tylko ochrona domu przed wiatrem, deszczem, słońcem, ale także potencjalna ochrona przeciwpożarowa i sposób na zaoszczędzenie.

Dobrze ocieplony i izolowany dach, z użyciem najwyższej jakości a przy tym najdroższych materiałów sprawia, że w ciągu następnych lat koszt włożony w budowę dachu całkowicie zwróci się.

Nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na dodatkowy opał, nawet jeśli zima jest surowa.

 

Ponadto drogie dachy Marki to coś, co jest oceniane przez każdego na pierwszy rzut oka – niezaprzeczalny urok i oryginalność.

Nasza ekipa dekarska specjalizuje się w budowaniu pokryć dachowych markowych oraz luksusowych, jak na przykład pokrycia z miedzi lub łupka.

Drogie dachy Marki to gwarancja zastosowania najlepszych dostępnych na rynku materiałów, o bardzo dużej trwałości i o elastycznych możliwościach. To połączenie umiejętności, wprawnej, artystycznej ręki i świetnej jakości na wiele lat.

 

Jak powstają drogie dachy

Drogi dach zaczyna swoje istnienie już na papierze, w formie projektu. Jesteśmy w stanie doradzić zleceniodawcy zmiany w projekcie tak, by jego dach spełniał wszystkie najważniejsze warunki, a przy tym zachwycał.

Drogie dachy Marki to wysoko postawiona poprzeczka dla nas jako wykonawców. W ramach tego zajęcia wykonujemy:

- ekspertyzę dachu,

-  niezbędne naprawy,

- ocieplanie i izolację dachu,

- montaż elementów pomocniczych,

- montaż obróbek,

- wykonywanie dachów z drogich materiałów,

- krycie dachów niestandardowych,

- krycie dachów zabytkowych.

 

Posiadamy szerokie i dobre kontakty z producentami materiałów z najwyższej półki. Dzięki temu stale mamy kontakt z najlepszym możliwym rozwiązaniem dla drogich dachów Marki. Zakup materiałów generuje najwyższe koszty, nie bez znaczenia jest również ciężka i wymagająca skupienia praca naszych dekarzy.

Posiadamy nowoczesne narzędzia i rozwiązania pozwalające na jak najszybsze uporanie się pracą. Wiemy, że zlecając zadanie właściciel liczy również na to, że będzie widział każdego dnia pracy rzeczywiste postępy.

Dla nas to oczywiste, dlatego w czasie pracy rzeczywiście robimy to co do nas należy, nie chcąc przedłużać terminu realizacji.

Terminowość jest dla nas bardzo istotna, wierzymy, że za dobrze wykonaną pracę inwestor odwdzięczy się podobnie terminowością , będzie zadowolony, oraz zechce polecić nasze usługi wszystkim zainteresowanym.

 

Praca nad drogimi dachami Marki to dla nas trud, ale też spora ulga.

Wiemy, że pracujemy z najlepszymi materiałami, dlatego jesteśmy w dużej mierze chronieni przed niepożądanym działaniem substancji toksycznych zawartych w wielu niższej jakości surowcach.

Warto zaznaczyć, że fachowców dekarzy w Polsce jest niewielu, a ponadto tylko część z nich posiada niezbędną wiedzę i umiejętności.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl