Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Drogie dachy Piastów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Wysoki koszt pokryć dachowych to szansa na znacznie lepiej wykonaną pracę. Drogie dachy Piastów oznaczają ponadto najlepsze na rynku materiały.

Obecnie na rynku związanym z budową dachów obserwuje się wzrost ilości wartościowych materiałów oraz technik dekarskich. Jest to naturalna kolej rzeczy. Wracają dawno nie widziane, tradycyjne pokrycia. Niestety marzenie o pięknym dachu wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Na rynku bardzo trudno znaleźć dobrego fachowca, który będzie w stanie pracować na tych materiałach, ze względu na to iż były one popularne wiele lat temu.

Szkoły nie przygotowują należycie do zawodu dekarza. Jedynym ratunkiem jest ekipa dobrze przygotowanych osób, które swój fach poznały od podszewki w jedyny najbardziej skuteczny sposób – poprzez praktykę.

Szczycimy się tym, że chętnie wpisujemy się w nowe trendy i stale jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi.

 

 Czy warto oszczędzać na drogich dachach ?

Drogie dachy Piastów oznaczają najlepszy materiał oraz wykonanie. Wybranie drogiego dachu nie oznacza wcale, że zleceniodawca chce pokazać swoje bogactwo na tle innych. Oznacza to, że ma dobry gust i wie, że drogie pokrycie dachowe jest jednocześnie oceniane jako najbardziej wytrzymałe pokrycie, dostępne na rynku w ogóle.

Zleceniodawca tym samym pragnie posiadać nie tylko piękny, ale przede wszystkim solidny dach, jaki zostanie z nim nie na dziesięć ale nawet na ponad sto lat! To się zdecydowanie opłaca, ponieważ koszty poniesione przy budowie pokrycia zwrócą się przez ten czas nawet kilkakrotnie.

Drogie dachy Piastów to nie kwestia naszych upodobań, czy zachłanności. Niestety nie mamy wpływu na ceny dobrych materiałów i surowców na rynku. Możemy się jedynie do nich dostosować. Wykonujemy drogie pokrycia dachowe z takich materiałów jak:       

- miedź,

- łupek kamienny,

- blacha cynkowa z tytanem,

- blacha z posypką.

 

Miedź posiada wiele charakterystycznych właściwości, w tym pokrycie patyną, naturalnym środkiem zabezpieczającym. Zarówno ona jak i łupek oraz blachy zabezpieczone są przed zniszczeniem i osiągają wysoką trwałość.

Nie wpływają negatywnie na środowisko. W swojej pracy przykładamy wagę do ocieplenia i izolacji budynku, co w przypadku drogich dachów Piastów jest znacznie trudniejsze niż w przypadku ich tańszych odpowiedników.

 

W cenę usług wchodzą również nasze umiejętności. Praca dekarza nie należy do prostych, a w przypadku drogich dachów Piastów sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, niż w przypadku zwykłego dachu. Liczy się estetyka i dokładność wykonania.

Poświęcony czas też nie jest bez znaczenia. W zamian zleceniodawca otrzymuje pewność, że jego dach będzie naprawdę dobrym rozwiązaniem dla niego samego, a nawet przyszłych pokoleń. 

Czasem drogi dach to dach trudny, jakiego naprawy nie chciał podjąć się żaden inny dekarz ze względu na obawy. Dla nas takie rzeczy nie są niczym niezwykłym.

Trudny dach, na którym trzeba położyć drogie pokrycie dachowe traktujemy nie jako problem, ale wyzwanie. Jesteśmy ubezpieczeni, dlatego tym bardziej warto skorzystać z naszych usług.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl