Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Drogie dachy Warszawa Targówek

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Drogie dachy Warszawa Targówek

Na rynku możemy zaobserwować coraz większe zainteresowanie drogimi pokryciami dachów. Coraz częściej zgłaszają się do nas klienci indywidualni, a także przedsiębiorcy, którzy chcą wykorzystać na swoim dachu szkło, łupek, a także inne kosztowne rozwiązania, także zaawansowane technologicznie. 
Właśnie z tego względu, w naszej ofercie znalazły się porpozycje skierowane właśnie do takiego grona odbiorców. Jako profesjonalni, w pelni wykwalifikowani dekarze, działający od wielu lat na terenie Targówka w Warszawie, a także w pobliskich miejscowościach, stale się dokształcamy, zbieramy nowe doświadczenia i zdobywamy nową wiedzę z zakresu stosowanych materiałów, rozwiązań, a także możliwości wszelkiego rodzaju łączenia klasyki z nowatorskimi pomysłami, mającymi na celu zapewnić funkcjonalność pokrycia dachowego przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów utrzymania konserwacji i zmniejszeniu ryzyka wystąpienia konieczności napraw wszelkiego rodzaju.

 

Drogimi dachami zajmujemy się na co dzień, od lat. 

Wyposażeni w nowoczesny sprzęt pracownicy są w stanie sprostać każdym wymaganiom. Wykonujemy prace, które zostały odrzucone przez inne ekipy, zarówno profesjonlane, jak i przypadkowych pracowników. Pracujemy w gęstej zabudowie, na dachach trudnych konstrukcyjnie, skomplikowanych, o niecodziennych rozwiązaniach, z licznymi zakamarkami, kopułami, wieżyczkami, tam, gdzie projekty pokryć były dopasowane indywidualnie do wymagań klienta.

Nie boimy się nieszablonowych rozwiązań, bo te dają zawsze najlepsze efekty wizualne. Nie działamy schematycznie i rutynowo, toteż każde pokrycie, jakie trafi w nasze ręce zostaje potraktowane bardzo indywidualnie, poświęcamy mu należytą ilość czasu. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Ci dopasowanie materiałów i rozwiązań zgodnie z potrzebami dachu, jego konstrukcją i terenem, w jakim został wzniesiony.

 

Powierz kosztowne pokrycie profesjonalnej ekipie dekarskiej 

Niejednokrotnie przeglądając oferty, możemy natknąć się na propozycje nieprofesjonalnych dekarzy, którzy kuszą niską ceną usług pokryciowych, naprawczych, a także remontowych. 
Jednak powierzanie kosztownego pokrycia przypadkowej ekipie nie jest najrozsądniejszym posunięciem, w szczególności, gdy palnujemy wykorzystać szkło bądź łupek do wykonania dachu.

Są to materiały kosztowne, których montaż wymaga dostatecznej wiedzy, doświadczenia, a także sprżetu umożliwiającego profesjonalny montaż na każdym z fragmentów dachu. Zdecydowana większość amatorów nie posiada żadnej z wymaganych rzeczy, toteż wykonanie pokrycia pozostawia wiele do życzenia, a klient wzywa nas do wykonania poprawek.

Te z kolei są nie tylko bardziej skomplikowane niż krycie od podstaw, ale przede wszystkim kosztowniejsze i bardziej uciążliwe zarówno dla dekarza, jak i zleceniodawcy, który musi zmagać się z kolejnymi dniami prac na dachu, których mógłby przecież uniknąć.


Powierzenie nam pokrycia to przede wszystkim gwarancja zadowolenia i profesjonalnego wykonania. To pewność, że zastosowane rozwiązania sprawdzą się w Twoim wypadku, a dach nie rozszczelni i będzie działał bez zarzutu przez długi czas od zakończenia prac.

Każda z oferowanych przez nas usług objęta jest gwarancją wystawianą na piśmie!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl