Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska babice

EKIPA DEKARSKA BABICE

    Ekipa dekarska Babcie to oferta skierowana do tych, którzy szukają solidnego fachowca.

Jaki powinien być dobry dekarz?
    Dach jest nieodłącznym elementem domu. Wieńczy jego budowę, zamyka jakiś rozdział, jest elementem historii. Niezmiernie ważne jest by był solidny tak samo jak fundamenty. Budynek bez fundamentów legnie w gruzach, lecz bez porządnego dachu czeka go to samo. Przygotowując się do remontu dachu należy szukać doświadczonych dekarzy. Ekipa Dekarska z Babic oferuje profesjonalizm i doświadczenie. Gwarantujemy również, że pokrycie dachowe zostanie solidnie wykonane i odpowiednio dobrane do miejsca użytkowania. Dach domu będzie służył nie tylko właścicielom,ale i przyszłym pokoleniom.
    Ekipa dekarska Babice zajmuje się wyposażaniem dachów w rynny, odpływy i rury. Dzięki temu w czasie ulewnych deszczy czy obfitych opadów śniegu woda nie zalewa domu, a znajduje sobie skuteczne ujście nie powodując tym samym zniszczenia elewacji i wnętrza budowli.

    Dekarz Babice to trudny zawód. Źle dobrane lub źle położone pokrycia dachowe doprowadzić mogą do katastrofy budowlanej. Wilgoć, która wdziera się do domu przez nieszczelny dach zimą zamarza i niszczy ściany. Nie jest również bez znaczenia dla domowników, ponieważ pleśnie i grzyby – powstające w wyniku jej obecności -  są bardzo groźne dla zdrowia .  Mogą one doprowadzić do poważnych zaburzeń, jak na przykład: obniżenie odporności, częste infekcji górnych dróg oddechowych,a w ekstremalnych przypadkach nawet zgon, wynikający ze złych warunków socjalno-bytowych.

Ekipa Dekarska Babice oferuje:
1.    Prace remontowe na dachach
2.    Montaż pokryć dachowych typu dachówka, blacha, papa
3.    Ocieplenie dachu
4.    Uszczelnienie dachu przed wilgocią
5.    Demontaż pierwotnych i montaż nowych pokryć dachowych
6.    Montaż włazów i okien dachowych

Kim jest ekipa dekarska z Babic?

    Ekipa dekarska z Babic to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Zgrany zespół złożony z odpowiedzialnych ludzi. Nasi pracownicy stale podnoszą kwalifikacje, systematycznie uczestniczą w szkoleniach i kursach dokształcających. Zespół pogotowia Dachowego zawsze dokłada starań, by praca przebiegała sprawnie z uwagi na to, że zmieniające się często warunki klimatyczne potrafią utrudnić wykonanie zaplanowanych zadań i znacznie pokrzyżować plany. Mamy świadomość tego,że szybko nie zawsze oznacza dobrze i dokładnie, dlatego staramy się nie wykonywać zadań w niepotrzebnym pospiechu, gdyż nie sprzyja to pracy ani jej jakości. Wysoko cenimy sobie jakość oraz terminowość wykonania powierzonych nam zadań , jak również bezpieczeństwo. Nasi pracownicy wyposażeni są  w odpowiednio dopasowane środki ochrony indywidualnej ,środki ochrony zbiorowej , odzież i obuwie robocze.  Nie bez znaczenia jest także fakt posiadania przez naszą firmę niezbędnych  - najnowocześniejszych – narzędzi, dzięki którym łatwo możemy wykonać nawet najbardziej wymagające zadania.

    Na naszej stronie nie znaleźli się Państwo bez powodu. Prace dekarskie wymagają – jak już wcześniej wspominaliśmy -  odpowiedniej wiedzy i umiejętności, więc nie dziwi nas fakt, iż szukają Państwo kogoś, kto by takowymi dysponował. W swoich dociekaniach trafiliście Państwo na grupę ludzi, która takowe zalety posiada. Kontakt z nami jest możliwy pod numerem 517-739-630 bądź poprzez wiadomość e-mail na adres pomoc@pogotowie-dachowe.pl


    Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO