Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Błonie

Profesjonalna ekipa dekarska Błonie

Mieszkasz w Błoniach bądź okolicznej miejscowości? Potrzebujesz dekarza, który zajmie się Twoim pokryciem?
Masz dosyć współpracy z przypadkowymi pracownikami, po których trzeba poprawiać?

Postaw na profesjonalną ekipę dekarską, która w Błoniach pracuje od wielu lat. Doświadczenie w branży, które udało nam się zdobyć przez lata pozwala nam na wykonywanie najwyższej jakości usług, niezależnie od materiału pokryciowego, który trafi w nasze ręce.

Jesteśmy brygadą, która składa sie wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, dla których dekarstwo jest nie tylko źródłem utrzymania, ale przede wszystkim pasją. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, który umożliwia nam wykonywanie specjalistycznych ekspertyz dekarskich, mających na celu wykazanie stanu pokrycia, zawężenie miejsca działania i odpowiedni dobór materiałów, a także rozwiązań i sposobu montażu.

Staramy się stale powiększać naszą wiedzę, by móc zaoferować klientom w pełni świadome i trafne działanie, którego możemy na próżno szukać u nieprofesjonlanych wykonawców. 

W Błoniach możesz spotkać nas na dachach klientów indywidualnych, mniejszych i większych firm, a nawet instytucji państwowych. Pracujemy dla szerokiego grona zleceniodawców, podejmujemy się prac na każdych powierzchniach, niezależnie od ich trudności konstrukcyjnej, zaawansowania technologicznego, a także gęstości pobliskiej zabudowy. 

Pracujemy tam, gdzie inni nie dają rady. Wykonujemy zlecenia od podstaw, a także poprawiamy po innych. 

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres działań. Od krycia po naprawy, remonty, a także wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, uszczelnienia i drobne naprawy chociażby okien dachowych.

Naprawy dachów Błonie

Naprawy świadczone przez naszę brygadę to przede wszystkim ekspresowy dojazd na miejsce, tuż po zgłoszeniu awarii pokrycia. 

W przeciwieństwie do przypadkowych pracowników nie pozwolimy byś stresował się czasem pojawienia się ekipy. Nie pozwolimy na to, by stres rósł z każdą minutą.

Pojawimy się na miejscu tak szybko, jak to możliwe, określimy przyczynę powstałej awarii i postaramy się o jej usunięcie w jak najszybszym terminie.

Każde z podejmowanych przez naszych dekarzy działań jest świadome. Nie działamy na chybił trafił, naprawiamy dach miejscowo, nie narażając Cię na dodatkowe koszty, których z pewnością wolałbyś uniknąć.
Naprawiamy całość pokrycia, nie tuszujemy samej usterki, tak byś mógł się cieszyć doskonałym funkcjonowanie dachu jeszcze przez długi czas po zakończeniu naszych prac.

 

Remonty dachów 

Niekiedy okazuje się, że sama naprawa nie wystarczy, a uszkodzenie jest na tyle poważne, że potrzebny będzie remont części pokrycia. 

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe remonty dachów wykonanych z dachówki, blachy, papy, a nawet szkła.

Pracujemy kompleksowo, nie potrzebujemy pomocy z zewnątrz. Zajmiemy się zdjęciem dotychczasowego pokrycia, dobierzemy materiały i rozwiązania, poprawimy konstrukcję dachu i szybko zamontujemy nową dachówkę.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że prace zostaną przeprowadzone solidnie.

 

Udzielamy gwarancji na każdą z usług. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO