Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Komorów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Witam jestesmy młodą z dużym doświadczeniem ekipa dekarska, która na terenie Komorowa wykonuje wszelkie prace dekarskie. Posiadamy rozlegle doświadczenie w montażu dachów jak i zarówno remontach i naprawach wszelkich pokryć dachowych. 

 

Nasza ekipa dekarska działa w Komorowie.

Posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt dzięki, któremu wykonujemy swoje prace szybko i solidnie.

Na terenie Komorowa wykonaliśmy nie jedno już zlecenie ze 100% zadowoleniem zleceniodawcy. Wykonanie i bezpieczeństwo pracy.
Pracujemy zgodnie z etyka dekarska i wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Wszelkie prace wykonywane przez nasza ekipę zaczynają się od zabezpieczenia miejsca w którym te prace zostaną wykonane. Dbamy o to aby nasz klient był zadowolony i nie musiał martwic sie o to czy po wykonaniu naszych pracy będzie posiadał jakiekolwiek straty.

 

Remonty i naprawy dachów jakie wykonuje nasza ekipa dekarska. 

Do remontów czy również napraw dachów używamy najlepszych na rynku materiałów, zawsze przywozimy niezbędne narzędzia i produkty dzięki, którym jesteśmy w stanie zrobić wszystko jak należy, aby Wasz dach odzyskał swoja zdolność zabezpieczenia domu przed działaniem natury.

Na nasze prace udzielamy gwarancji dłuższej niż inne firmy z tego względu i z naszego doświadczenia wiemy, że po naszej ekipie się nie poprawia i możemy sobie pozwolić na to, ponieważ od kilkunastu lat działań naszej ekipy jeszcze nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżenie. Nasz telefon jest czynny 24h na dobe , wiec jeżeli stało się coś pilnego na pewno będziemy mogli wam pomóc bezwzględu na okoliczności czy warunki pogodowe , dbamy aby nasi klienci mieli o nas jak najlepsze zdanie i polecali nasza ekipę swoim znajomym.

Zapraszamy do współpracy.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl