Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Lesznowola

Ekipa dekarska Lesznowola

W pełni profesjonalna, składająca się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, z doświadczeniem i wiedzą, ekipa dekarska, działająca na terenie Lesznowoli i pobliskich miejsc, zajmie się kompleksowymi pracami dekarskimi na Twoim dachu. 

Od wielu lat zajmujemy się kryciem, naprawami, a także remontami dachów wykonanych z wszelkiego rodzaju materiałów pokryciowych, między innymi:

blachy trapezowej

blachodachówki

dachówki ceramicznej

dachówki betonowej

tytanu i cynku

miedzi

papy termozgrzewalnej

a także nieco niecodziennych rozwiązań na przykład szkła.

 

Pracowialiśmy na starych, zabytkowych dachach, w tym pokryciach kościołów. Nie tylko w Lesznowoli, ale także innych miejscowościach, wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy pokryć zabytkowych. Wiemy jak zrobić to poprawnie, działamy zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków, dysponujemy sprzętem, który umożliwia nam dokładną, szybką, solidną i sprawną pracę w każdych warunkach.

 

Podejmujemy się prac, które odrzucają inne firmy, także te nieprofesjonalne. Działamy w gęstej zabudowie, na dachach trudnych konstrukcyjnie, zaawansowanych technologicznie, tam gdzie inni nie mają pojęcia od czego zacząć.

 

Oferta:


W szerokiej ofercie znajdziesz między innymi:

Naprawy

Wykonywane możliwie jak najszybciej po zgłoszeniu usterki. W pełni profesjonalne, poparte ekspertyzą, która wykaże miejsce występującego problemu. To ona pozwala nam na zawężenie miejsca ingerencji w pokrycie, co sprawia, że nie narażamy klientów na dodatkowe koszty. 

Przyjazd na miejsce pracy zależny jest między innymi od odległości, warunków atmosferycznych, a także ilości pracy w danym momencie, jednka zawsze staramy się o to, by pojawić się możliwie jak najszybciej

 

Remonty

Remontujemy kompleksowo pokrycia, a także częściowo. Określamy zakres prac na podstawie zużycia poszczególnych materiałów. Dbamy o to, by zastosowane rozwiązania były wybierane trafnie, zgodnie z potrzebami klienta. Stosowane w remotnach materiały są najwyższej klasy i gwarantują trwałość i świetny wygląd pokrycia przez długi czas.

Na remont umawiamy się z odpowiednim wyprzedzeniem, w dogodnym dla klienta terminie.

 

Dodatkowe prace dekarskie 

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi związane z dachami, w tym montaż płotków przeciwśniegowych, okien dachowych, uszczelnienia kominów, zajmiemy się także orynnowaniem i konserwacją każdego rodzaju pokrycia, która może zapobiec konieczności wykonania naprawy w najbliższym czasie.

 

Dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnych dekarzy?

Na rynku można spotkać się z całą masą ofert dekarskich. Jak wybrać odpowiednią ekipę?

Postaw na wykwalifikowanych dekarzy, którzy o dachach wiedzą wszystko i jest to wiedza teoretyczna, ale także praktyczna, poparta doświadczeniem w branży.

To my zapewnimy Ci najwyższą jakość usług, będziemy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, zabezpieczymy Twoje mienie, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także mienie sąsiadów, zajmiemy się wszystkim od A do Z - od doradztwa po sprzęątanie.

Każdorazowo udzielamy pisemnej gwarancji, która stanowi podstawę do darmowej pomocy w przypadku problemów z wykonanym pokryciem.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO