Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Strzeniówka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Sprawny dekarz jest istotnym elementem wszędzie tam, gdzie są jakiekolwiek domy, ekipa dekarska Strzeniówka jest w stanie dokonać szybkich napraw nawet w trudnych przypadkach.

 

Nasza ekipa dekarska

 

Mówi się, że jeśli ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego. Nasza ekipa dekarska idzie dwoma głównymi nurtami, które w połączeniu są niezawodnym przepisem na piękny i trwały dach, niezależnie od położenia, niezależnie od preferencji klientów. Wykonujemy wszystkie niezbędne prace dekarskie od ręki, nie straszna nam praca w trudnych warunkach, przy skomplikowanych dachach.

 

Dobry dekarz to taki, o którym słychać. Aby przekonać się o profesjonalizmie naszej ekipy oraz jej niezawodności warto zasięgnąć języka u producentów pokryć dachowych oraz naszych klientów, z jakimi pracowaliśmy już wcześniej. Z pewnością zostaniemy poleceni i to nie jeden raz, ze względu na nasze umiejętności, a przede wszystkim chęci. Naszych zadań nigdy nie wykonujemy powierzchownie, ale przykładamy się do nich sumiennie, choćby wydawało się nawet błahe. Nawet w świetle tego, że pracowaliśmy na różnych dachach, także tych drogich, nie czujemy się zobligowani do spoczywania na laurach. Chętnie doradzamy, konsultujemy, współpracujemy.

 

Zakres prac ekipy dekarskiej

 

Ekipa dekarska Strzeniówka wykonuje następujące prace dekarskie:

 

-        kładzenie pokryć dachowych,

-        naprawa pokryć dachowych,

-        izolacja i ocieplenia dachów,

-        naprawy więźby dachowej,

-        ekspertyzy dachowe,

-        konserwacja i malowanie dachów.

 

Oprócz tego zajmujemy się:

 

-        dekarstwem artystycznym,

-        dachami zabytkowymi,

-        dachami drogimi,

-        skomplikowanymi pokryciami dachowymi.

 

Kładziemy i naprawiamy pokrycia dachowe ze wszystkich dostępnych współcześnie na rynku materiałów, nie wyłączając tych rzadkich i skomplikowanych w kładzeniu jak łupek skalny lub miedź. Paramy się dekarstwem artystycznym oraz nie straszne nam jest stare budownictwo. Kładziemy dachy z dachówki ceramicznej i cementowej, również typu karpiówka. Nasze dachy są zawsze trwałe i dobrze znoszą zmieniającą się pogodę. Dokonujemy konserwacji i napraw dachów, począwszy od tych szybkich jak w przypadku dachów z papy lub blachy, skończywszy na bardziej pracochłonnych. Działamy w sytuacji gdy sprawna praca jest bardzo istotna, a naprawy trzeba rozpocząć natychmiast.

 

Nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Ich dachy objęte są kompleksową i stałą opieką od początku do końca poprzez ekspertyzy dachowe, podpisywane umowy i ubezpieczenia z korzyścią dla naszych klientów. Posiadamy wachlarz certyfikatów udowadniających wysokie kwalifikacje.

 

Posiadamy zestaw niezbędnych narzędzi, dzięki którym praca idzie bardzo sprawnie i szybko. Są zaawansowane i niezbędne do fachowej pracy na ziemi i na dachu. Nasi pracownicy przechodzą regularne badania potwierdzające, że są idealnie przygotowani do ciężkiego zawodu dekarza. Przestrzegamy przepisów bhp i posiadamy odpowiednią odzież roboczą i zabezpieczenia chroniące przed upadkiem. Dzięki temu unikamy problemów z prawem i sprawiamy, że klient jest spokojny.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl