Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Warszawa

Ekipa dekarska Warszawa to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy potrzebują dobrego wykonawcy prac związanych z pokryciem dachu budynku. 


Jakiej ekipy powinno się szukać?

Dach jest bardzo ważnym elementem domu. Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy bardziej niż ekipa dekarska z Warszawy. Jesteśmy zgraną grupą wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas ciąży. To przecież od dekarza zależy bezpieczeństwo i komfort osób, jakie będą zamieszkiwały budynek.

Jeśli postanowicie Państwo wybrać nasze usługi, z pewnością nie będziecie tego żałować. Dekarz ma za zadnie pokrywać dachy oraz sprawić, że będą one szczelne i odporne. Nasza ekipa dekarska z Warszawy gwarantuje, że pokrycie dachowe zostanie idealnie dobrane do miejsca użytkowania, a dachy będą służyły nie tylko aktualnym właścicielom, ale i ich dzieciom oraz wnukom przez długie lata. Dzięki temu również i sam budynek przetrwa ten cały czas w lepszym stanie, ponieważ nie straszny mu będzie wiatr, upał, ani mróz.

Ponadto nasza ekipa dekarska Warszawa zajmuje się uzupełnianiem dachów w odpływy wody, rynny i rury. Dzięki temu w czasie ulewy lub opadów śniegu woda zostaje skutecznie odprowadzona z dala od ścian, dzięki czemu na elewacji nie powstają brzydkie zacieki, a do wnętrza domu nie dostaje się wilgoć.

Dekarz to zawód podwyższonego ryzyka. Źle położone lub dobrane poszycia i konstrukcje doprowadzić mogą do katastrofy budowlanej. Wilgoć jaka dostaje się do budynku poprzez nieszczelny dach zamarzając powoduje rozsadzanie ścian, przez co w krótkim czasie nawet nowy budynek może stać się bezużyteczną ruiną. Jeśli uda się utrzymać jego wnętrze w suchym klimacie i w odpowiedniej temperaturze, z pewnością będzie to z korzyścią dla wszystkich aktualnych i przyszłych lokatorów. 

Nasze usługi obejmują: 

-    montaż pokryć dachowych różnego typu (blacha, dachówki, papa),

-    wszelkie prace remontowe na dachach,

-   
-    uszczelnianie dachu folią, ocieplanie,
-    kładzenie desek,
-    zrywanie starych pokryć dachowych aby zastąpić je nowymi,
-    montaż włazów oraz okien dachowych,


Kim jest nasz ekipa dekarska

Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie oraz certyfikaty uprawniające ich do wykonywania zawodu. Stale podnoszą swoje kwalifikacje chętnie biorąc udział w szkoleniach zawodowych. Podnosi to w sposób znaczący zaufanie do nas, podobnie jak wiele inwestycji, jakie udało nam się już wykonać na przestrzeni lat.

Wiemy, że dekarz powinien posiadać również podstawową wiedzę na temat konstrukcji budynków. Wtedy jego praca ekipy dekarskiej Warszawa jest najbardziej wydajna i kompleksowa. To ważne, jeśli przy stawianiu budynku pracuje kilka ekip – nie będą działać sobie na niekorzyść.

Staramy się, by praca szła sprawnie, wiedząc, że szybko zmieniająca się pogoda w każdej chwili potrafi pokrzyżować plany. Jednak jednocześnie dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że zbyt szybko nie oznacza zawsze najlepszego rozwiązania.

Wolimy być dokładni. Poza tym wysoko cenimy sobie bezpieczeństwo.

Nasi pracownicy są wyposażeni w odpowiedni sprzęt do pracy na wysokości, przez co ryzyko upadku jest zminimalizowane niemal do zera. 

Zapraszamy.

 

 

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO