Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Warszawa Ursus

Wykwalifikowana brygada dekarska Warszawa Ursus 

Wykwalifikowana brygada dekarska działająca na terenie Warszawy, nie tylko w dzielnicy Ursus, ale także każdej z pozostałych, służy pomocą przy kompleksowym kryciu dachów każdego rodzaju, naprawach, remontach, a także przy pracach wykończeniowych, docieplaniach i doszczelnieniach.

W branży dekarskiej działamy od wielu lat, podczas których udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie i wiedzę, które w chwili obecnej pozwalają nam na podejmowanie się każdego wyzwania, jakie zostanie nam postawione. 
Działamy na zlecenie klientów indywidualnych, mniejszych i większych firm, przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych
Współpracujemy z konserwaotrem zabytków, który systematycznie powierza cenne architektonicznie budynki w ręce naszych dekarzy, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nasz zespół usług dekarskich. 

Zajmujemy się dachami o ogromnej powierzchni, a także tymi małymi. Pracujemy na niecodziennych konstrukcjach, przy osobliwych formach pokryć. Współpracujemy z materiałami stosowanymi powszechnie, a także tymi nowoczesnymi. Ponadto możesz powierzyć nam pokrycie wykonane w starym stylu, z użyciem dawnych metod montazowych, bowiem posiadamy odpowiednią wiedzę do prac z takimi budynkami, a także specjalistyczny sprzęt dekarski, umożliwiający nam wykonywanie prac w naprawdę szerokim zakresie

 

Możesz na nas liczyć w przypadku naprawy!
Te wykonywane są niezwykle sprawnie i szybko. Przyjeżdżamy na miejsce tak szybko, jak to możliwe. Nasi klienci chwalą sobie ekspresowy przyjazd na miejsce, sprawne odnalezienie przyczyny występującego problemu i szybką jej likwidację. To doświadczenie pozwala nam na intuicyjne dopasowanie objawów do możliwego problemu, zaś przeprowadzona ekpsertyza pozwala na potwierdzneie podejrzeń, zawężenie miejsca naprawy i działanie docelowe, bez zbędnego zdejmowania kolejnych fragmentów pokrycia. 

 

Skorzystaj z remontu!
Wielu naszych klientów nie jest pewnych, czy remont pokrycia jest już konieczny, czy zastosowane na dachu materiały mogą posłużyć im jeszcze przez jakiś czas. Wielu ze zleceniodawców nie jest przekonanych do podjętych wcześniej decyzji.
Jako profesjonaliści, rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zbadamy stopień zużycia każdego z elementów i dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb. Zaoferujemy Ci remont kompleksowy bądź częściowy - tak byś mógł cieszyć się funkcjonalnością pokrycia, a także niecodziennym efektem izualnym, który jest niezwykle ważny w przypadku wykończenia domu.

 

Z nami nie musisz martwić się o konieczność ściągania na miejsce prac dodatkowych ekip. My zajmujemy się dachem kompleksowo. Od samego początku do końca.
Doradzamy, dobieramy rozwiąznia, poznajemy każde z pokryć, zapewniamy bezpieczeństwo pracowników i domowników podczas prac, oferujemy zdjęcie dotychczasowych materiałó, poprawki konstrukcji oraz montaż. Z chęcią zamontujemy rynny, doszczelnimy kominy, zajmiemy się ociepleniem dachu, zamontujemy popularne w ostatnich latach okna dachowe. 

Korzystając z naszych usług masz pewność, że dach zostanie wykonany wzorcowo, a Ty nie będziesz musiał borykać się z jakimikolwiek problemami dotyczącymi jego funkcjonowania.

Każda z usług objęta jest pisemną gwarancją!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO