Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Warszawa Wawer

Profesjonalna ekipa dekarska warszawa wawer to MY!

Nasi specjaliści zagwarantują Państwu spokojny sen w przypadku potrzeby zrealizowania naprawy lub remontu dachu na Wawrze.

Specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie jakie posiadamy, daje pewność, że prace dekarskie wykonane przez nasze ekipy zostana właściwie i na wysokim poziomie.

Wielu ludzi zatrudniających taniego dekarza pożałowało już swoich wyborów, ale ekipa dekarska Warszawa Wawer nie należy do podobnych przypadków.

 

 Co znaczy dobry dekarz?

W Warszawie i okolicy historia odnotowała już wiele przypadków pogwałcenia podstawowych zasad kładzenia pokrywy dachu lub inne fuszerki. Kiepscy fachowcy przekonują, że ich usługi są najlepsze.

Są jednak najczęściej mocni w gębie. Jeśli ktoś stale podkreśla to, jak dobry jest w tym co robi, wskazuje na staż pracy, oraz w każdej rozmowie wytyka błędy innych dekarzy, twierdząc, że on sam zrobiłby to znacznie lepiej, warto zastanowić się, czy to rzeczywiście dobry wybór.

Często w parze z tymi słowami idą obietnice o niskiej cenie usług. Tutaj powinna się już zapalić czerwona lampka. Jeśli chodzi o dach, nadmierna oszczędność to ostatnia rzecz, o której należy pomyśleć.

 

 Ekipa dekarzy z prawdziwego zdarzenia

Ekipa dekarska Warszawa Wawer z prawdziwego zdarzenia nie musi stale powtarzać superlatyw o sobie, zdradzających tak naprawdę niepewność. Nasze praca mówi sama za siebie. Nie opieramy się na słowie, za nas świadczą czyny.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty do wglądu. Każdy zleceniodawca obserwując już same przygotowania do pracy może stwierdzić, że ma do czynienia z prawdziwie zorganizowaną ekipą.

 

Nasza praca jest optymalnie dobrana dla klienta. Wiemy, że zależy mu na czasie, by jak najszybciej cieszyć się nowym dachem. Praca na nim dezorganizuje życie i wprowadza do niego chaos. Dlatego właśnie staramy się uwinąć szybko i sprawnie, a jednocześnie pracować porządnie i wytrwale.

 

Ekipa dekarska Warszawa Wawer świadczy usługi w zakresie:

- kładzenia i zdejmowania popularnych pokryć dachowych,

- kładzenie i demontaż mało popularnych pokryć,

- remonty dachów wszystkich typów,

- ocieplanie i izolowanie dachów,

- konserwacja,

- naprawy więźby dachowej,

- naprawy trudnych dachów,

- dekarstwo artystyczne.

 

Ekipa dekarska Warszawa Wawer wykonuje usługi zarówno dla prywatnych inwestorów, jak również w budynkach użytku publicznego. Naszym atutem jest elastyczność i terminowość.

Od początku do końca sprawujemy kontrolę nad każdym etapem budowy dachu, nad stanem jego konstrukcji drewnianej, poprzez elementy składowe dachu, skończywszy na wszystkich obróbkach.

Liczą się dla nas nawet drobne szczegóły. Nigdy nie zostawiamy inwestora z niedokończoną, lub kiepsko wykonaną pracą. Również po skończonej pracy, gdy wszystko jest wykonane poprawnie, dajemy trzy letnią gwarancję na dach, a to oznaczać może ponowny kontakt.

 

W czasie pracy i przed jej rozpoczęciem nie ukrywamy tego, jak jesteśmy wyposażeni jeśli chodzi o narzędzia, ani jakie etapy pracy zamierzamy właśnie wykonać.

Wiemy, że dach to skomplikowana konstrukcja a jego budowa i remont to jedno z najbardziej stresujących wyzwań, zarówno dla inwestora jak i dla nas.

Dlatego zawsze zachowujemy zimną krew oraz trzymamy nerwy na wodzy, nawet gdy sytuacja jest skomplikowana. Wiemy, że to tylko wzmaga zdenerwowanie klienta. Do wszystkiego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO