Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekipa dekarska Warszawa Wola

Brygada dekarska Warszawa Wola

Brygada dekarska, ciesząca się zaufaniem klientów zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, oferuje Państwu kompleksowe usługi dekarskie na terenie Woli, a także pozostałych dzielnic stolicy.
Działamy od wielu lat w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach, zajmując się wszelkiego rodzaju pokryciami - od tych małych po naprawdę duże.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno krycie od podstaw, jak i naprawy oraz remonty, a nawet usługi wykończeniowe dachów.

 

Od nieprofesjonlanych ekip, które kuszą niską ceną usług, różnimy się przede wszystkim tym, że podejmiemy się każdego powierzonego nam zadania, a co więcej wykonamy je wzorcowo, bezbłędnie, tak byś był zadowolony z uzyskanego efektu i trwałości pokrycia. 
Zapewniamy naszym klientów indywidualny dobór materiałów, rozwiązań i technologii, dopasowany do ich potrzeb oraz rodzaju dachu. Zwracamy uwagę na aspekty takie jak:

umiejscowienie budynku
rodzaj konstrukcji
elementy dodatkowe, jak wieżyczki i kopuły
nachylenie
gęstość zabudowy
całkowita powierzchnia dachu

Z nami nie musisz martwić się o to, że ekipa będzie działać schematycznie. Każdy z naszych dachów zostaje wykonany nieszablonowo, z możliwie jak najbardziej spersonalizowanym zestawem elementów pokryciowych i montażowych, co pozwala na uzyskanie trwałości i funkcjonalności pokrycia na wiele lat.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, umożliwiającym nam pracę z różnymi materiałami pokryciowymi. Pracujemy zarówno na dachach zabytkowych, niezwykle starych, które powierza nam konserwator zabytków, jak i tych standardowych oraz zupełnie nowoczesnych, chociażby z wykorzystaniem popularnego w ostatnich latach szkła.

W ofercie znajdziesz usługi z użyciem:

dachówki ceramicznej
dachówki betonowej
blachodachówki
blachy trapezowej
blachy miedzianej
blachy tytanowo cynkowej
papy termozgrzewalnej
łupka
szkła

oraz innych materiałów pokryciowych dostępnych na rynku.

 

Dlaczego profesjonalne usługi dekarskie Wola?

Niejednokrotnie jesteśmy wzywani do poprawek po przypadkowych ekipach, jakie zajęły się wyremontowaniem, naprawą bądź kryciem dachu.

Rzesze niezadowolonych klientów, którzy zauważyli niedociągnięcia korzysta z pomocy profesjonlanej brygady dekarskiej. Niestety prace poprawkowe są zazwyczaj bardziej skomplikowane i kosztowne od tych, które przeprowadzamy od podstaw.

Współpraca z wykwalifikowanym zespołem to pewność, że każdy z poczynionych przez pracowników kroków, poparty jest wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata, to brak problemów z doborem materiałów, doradztwem, wyliczeniem ilości potrzebnego sprzętu i samego produktu do krycia. To przede wszystkim pełen profesjonalizm podczas prac.
W przeciwieństwie do innych, nie poprosimy Cię o narzędzia, zadbamy o porządek i czystość, a także bezpieczeństwo i spokój domowników podczas trwania inwestycji.

Każdą z naszych usług przprowadzamy szybko i sprawnie, tak by zakończyła się we wcześniej ustalonym terminie. 
Działamy kompleksowo, nie potrzebujemy żadnej pomocy z zewnątrz. Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje, wykonujemy ekspertyzy dekarskie, współpracujemy z konserwatorem zabytków, a każda zakończona praca zwieńczona zostaje wystawieniem gwarancji

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO