Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekspertyzy dachowe Magdalenka

Raz zbudowany dach nie będzie wieczny, dlatego ekspertyzy dachowe Magdalenka są niezbędne dla zachowania dobrego stanu technicznego oraz jego pełnej funkcjonalności.

Ekspertyza dachowa Magdalenka jest niezbędna, żeby w ogóle rozpocząć jakąkolwiek pracę. Bez tego żaden szanujący się fachowiec nie kiwnie nawet palcem. Wszystko dlatego, że dach jest miejscem o szczególnym znaczeniu i podlega wielu obostrzeniom prawnym.

Niekiedy ekspertyza jest zadaniem z góry narzuconym ze względu na przepisy. Nie można się bez niej obejść w przypadku dachów starych lub zabytkowych, w przypadku gdy w planach jest wymiana pokrycia dachowego.

Bardzo istotny jest wówczas stan więźby dachowej. Musi ona utrzymać ciężar nowego pokrycia dachowego.

 

Czy warto robić ekspertyzy na dachu?

Ekspertyzy dachowe Magdalenka są przydatne także wtedy gdy nie są planowane żadne naprawy. Pozwala to ocenić stan techniczny dachu. Czasem właściciele nie mają nawet pojęcia o tym, że dach wymaga natychmiastowej interwencji dekarskiej.

Nie ma co się temu dziwić, gdyż elementy, jakie z reguły są trudno dostępne ze względu na wysokość mogą na pierwszy rzut oka wyglądać całkiem zdrowo i solidnie. Złudzenia rozwiewa ekspertyza oraz bliższe zbadanie wszystkich elementów więźby i pokrycia dachu.

Ekspertyzy dachowe Magdalenka to wnikliwa praca, zajmująca sporo czasu. Wielu właścicieli może nie być tym faktem pocieszonych, ale trzeba pamiętać, że świadczy to o profesjonalnym podejściu badającego.

Dokonuje on:

- oglądu i zbadaniu za pomocą testu więźby dachowej,

- oglądu pokrycia dachowego, izolacji, ocieplenia dachu.

 

Wszystko to ma na celu stwierdzenie przede wszystkim czy dach w danej postaci nie stanowi zagrożenia dla użytkowników lub czy nie będzie stanowił zagrożenia po dokonanych zmianach.

W czasie tego badania szacuje się jakie pokrycie dachowe będzie najbardziej odpowiednie dla tego typu dachu, tak by jak najlepiej zniósł on obciążenie.

Stwierdza się jakie i czy w ogóle elementy więźby wymagają renowacji, naprawy lub wzmocnienia a nawet czy cała więźba dachowa nie nadaje się do wymiany.

 

Nieodłączną częścią dachu jest również jego pokrycie. Ekspertyzy dachowe Magdalenka pozwalają stwierdzić z całą pewnością, czy dach nadaje się do remontu, czy wymiany, a jeśli tak, to jakie elementy należy niezwłocznie poddać renowacji. Bywa i tak, że podczas gdy więźba dachowa jest w stanie zadowalającym i dobrym to niestety całe pokrycie dachowe wraz z elementami towarzyszącymi niezwłocznie wymaga całkowitej wymiany.

 

 Dobra ekspertyza przyspiesza wyegzekfowanie nieprawidłowości

Po dokonaniu oglądu wszystkich elementów nasza ekipa dzieli się z właścicielami swoją opinią. Zachowany zostaje przy tym status potrzebnych napraw od najbardziej pilnych i niezwłocznych do tych, jakie nie wymagają tak pilnych działań, lecz nie powinny pozostawać nie tknięte przez dłuższy czas.

 

Nasze doświadczenie pozwala nam do udzielenie kompleksowych rad i wysunięcia najbardziej rozsądnych i optymalnych wniosków. Jesteśmy ekspertami, którzy doradzą najlepsze pokrycie dachowe, które w danym miejscu najlepiej spełni swoją rolę bez generowania potencjalnie niebezpiecznych sytuacji.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO