Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekspertyzy dachowe Warszawa


Nasza oferta dotyczy usługi ekspertyzy dachowej w Warszawie oraz okolicach.

Przez wiele lat po wybudowaniu domu jego użytkownicy niezbyt przejmują się takim elementem jak dach. Również osoby, które wprowadzają się do budynków kupionych od kogoś zadowala wyłącznie fakt, że dom wygląda na solidny.

To błąd, ponieważ może okazać się, że dokonaliśmy zakupu kota w worku. Przed zakupieniem jakiegoś budynku warto jest przeprowadzić ekspertyzę, czy aby na pewno dach jest tak solidny, na jaki wygląda. Ekspertyza dachu pomaga wykazać, czy poprzedni dekarz nie popełnił jakiś znaczących błędów, jakie pogarszają funkcjonalność dachu.

 

Co oferujemy w ramach ekspertyzy dachu?

W ramach usługi ekspertyzy dachowej w Warszawie nasi pracownicy są w stanie stwierdzić rzeczywisty stan techniczny dachu. Wiemy doskonale, że nie wszystkie usterki widać na pierwszy rzut oka. Więźba może wydawać się w całkiem dobrym stanie, ale po dotknięciu doświadczony ekspert od razu rozpozna czy są one na przykład właściwie zabezpieczone i zaimpregnowane.

Ekspertyzy dachowe w Warszawie są konieczne nie tylko w przypadku starych domów, ale także nowych dachów, które obowiązuje jeszcze gwarancja inaczej istnieje ryzyko nawet jej utracenia.

Niekiedy ekspertyzy takie wykonane są w ramach usługi, dlatego nie trzeba za nie dodatkowo dopłacać.
W ramach usługi ekspertyzy dokonujemy przeglądu dachu przed podjęciem jakichkolwiek działań technicznych. Niestety niekiedy dach nadaje się już tylko do generalnego remontu, a w niektórych przypadkach do całkowitej wymiany, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wygląda dobrze.

 

W ramach usługi:  

  

- analiza materiałowa (użytych materiałów, stanu zużycia itp.),

- przygotowanie zdjęć dachu wraz z opisami,
- szczegółowe i wnikliwe badanie stanu dachu,
- doradztwo w sprawie ewentualnych napraw lub remontu,
- wycena napraw i remontu.

Ekspertyza dachowa w Warszawie to usługa w ramach której staramy się doradzić klientowi to, co najlepsze. Do każdego dachu podchodzimy jak do zupełnie nowej sprawy, indywidualnie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możliwości finansowe większości osób często nie pozwalają na dokonanie gruntownego remontu. Czasami może się nie obejść bez tego i budynek nie będzie mógł zostać zamieszkany do czasu przeprowadzenia napraw. Czasem aby to zrobić wystarczą drobne naprawy.

Zawsze w pierwszej kolejności przedstawiamy to, co powinno zostać usunięte niezwłocznie, aby budynek był bezpieczny dla mieszkańców oraz osób trzecich znajdujących się w jego okolicy.

Ekspertyzy w dzisiejszych czasach są niezbędne. W przypadku nowych domów, mimo dostępu firm dekarskich do dobrych narzędzi oraz szkoleń obserwuje się spadek jakości wykonywanych usług.

Niejednokrotnie sami musieliśmy poprawiać czyjeś błędy. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że rozwój techniczny nie idzie w parze z realnymi umiejętnościami. To smutne zjawisko wskazuje na to jak trudno jest znaleźć odpowiednią ekipę oraz, że warto jest szukać głęboko, aby cieszyć się dobrym dachem, zamiast fuszerki. Warto szukać pomocnej dłoni wśród pracowników doświadczonych, takich jak nasz zespół.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO