Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Ekspertyzy dachowe Warszawa Praga Południe

Jesteśmy solidną i w pełni profesjonalną firmą dekarską, działającą w Warszawie legalnie od wielu lat. Podczas działalności udało nam się zaskarbić zaufanie klientów, a także uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku, pozwalającą nam na systematyczne pozyskiwanie nowych klientów. 

W przeciwieństwie do nieprofesjonalnych brygad dekarskich, działamy w pełni świadomie, a każdy z naszych kroków jest przemyślany i ukierunkowany na osiągnięcie konkretnego rezultatu. 

 

Ekspertyzy dachowe Warszawa Praga Południe

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy, w tym Pragi Południe. Jednak dojazd do klienta nie stanowi dla nas żadnego problemu, a poszerzanie obszaru działalności jest dla nas jednym z priorytetów. 
Jedną z naszych sztandarowych usług jest wykonywanie specjalistycznych ekspertyz dachowych, które niejednokrotnie stanowią podstawę każdego z podejmowanych przez nas działań. To one pozwalają na określenie przyczyny problemu występującego w pokryciu. Zapewniają nam możliwość ograniczenia miejsca prac i dokładnego wycelowania w przyczynę usterki. 
To właśnie wykonywanie ekspertyz odróżnia nas od konkurencyjnych firm, których działanie niejednokrotnie jest oparte na metodzie prób i błędów.

 

My nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek błędy, które skutkowałyby koniecznością wprowadzenia poprawek, naprawy w najbliższym czasie bądź innej niedogodności, na którą klient mógłby zostać narażony. 
Postęp technologiczny i coraz to nowe rozwiązania widoczne są także na dachach. Dbamy o uzupełnianie naszej wiedzy, by systematycznie móc podejmować się coraz to nowszych wyzwań. Na co dzień pracujemy nie tylko ze standardowymi pokryciami wykonanymi z blachy, dachówki, papy, ale także szkła, które coraz częściej pojawia się w nowoczesnych projektach architektonicznych.

Zaawansowane technologicznie, trudne konstrukcje nie są nam starszne. Podejmujemy się każdej z powierzonych nam robót, niezależnie od jej zakresu i stopnia trudności.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na niezwykłą precyzję. To wykonywane przez nas ekspertyzy są wiarygodne dla innych ekip, to one cieszą się zaufaniem konserwatora zabytków i to właśnie dzieki nim nasi klienci wiedzą w jak dużym stopniu zużyte są materiały pokryciowe, które użyte zostały na dachu. 

 

Dlaczego wykonanie ekspertyzy jest ważne?

Niejednokrotnie klienci rezygnują z wykonania ekspertyzy dachowej z powodu kosztów. Nie jest to jednak odpowiednie posunięcie.
Wydatek jest inwestycją w przyszłość, który pomoże nam na odpowiednie dobranie materiałów i rozwiązań, które doskonale spełnią swoją funkcje i sprostają warunkom atmosferycznym, na jakich działanie zostaną narażone podczas każdej z pór roku.

 

Mimo wszystko najważniejszy jest fakt, by prowadzona ekspertyza została wykonana przez specjalistów przy użyciu nowoczesnego i sprawnego sprzętu. W przeciwnym razie straci ona swoją wiarygodność, a co za tym idzie, sens.

 

Zaufaj zaufanym pracownikom, którzy dbają o mienie, bezpieczeństwo i terminowość, a po zakończeniu prac, wystawiają gwarancję

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO