Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie blachą z posypką Łomianki

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Na przełomie wieków to blacha była najpopularniejszą metodą krycia dachów, krycie blachą z posypką w Łomiankach to uwspółcześniony wariant tego rozwiązania, niosący za sobą wiele korzyści.

Krycie blachą z posypką Łomianki to wysokiej jakości wariant zwykłej stalowej blachy ze względu na pokrycie wykonane z warstwy mineralnej. O skuteczności i uniwersalności tego materiału świadczy fakt, że skorzystało z niego wiele znanych osób, na przykład prezydent naszego kraju Bronisław Komorowski w czasie budowy letniej rezydencji.

 

Zalety blachy z posypką

Sama blacha posiada wiele korzyści. Znacznie wolniej ulega korozji, jest odporna na promieniowanie słoneczne. Często bywa pokryta warstwą, jaka nie pozwala na nadmierne nagrzewanie się blachy.

Powoduje ona wysoką temperaturę wewnątrz domu latem, a gdy zaczyna się ochładzać spokój zakłóca charakterystyczne strzelanie kurczącej się blachy. Wyciszenie to jeden z czynników, na jakim najbardziej zależy użytkownikom domu.

Dzięki warstwie wierzchniej krycie blachą z posypką Łomianki gwarantuje wyciszenie na przykład w czasie intensywnego deszczu. Nie wszyscy lubią ten dźwięk, a poddasza coraz częściej bywają zamieszkane.

 

Krycie blachą z posypką Łomianki należy do rozwiązań wytrzymałych a przy tym lekkich. Dlatego kładziemy je tam, gdzie ryzykowne byłoby użycie cięższych surowców.

Blacha z posypką mimo wszystko w wielu przypadkach przypomina te surowce na przykład gont lub łupek. To pozwala uzyskać wysoki efekt estetyczny niższym kosztem oraz przy zwiększeniu bezpieczeństwa.

Również kształt dachu nie jest wielkim utrudnieniem. W ramach krycia blachą z posypką Łomianki wykonujemy:

- ekspertyzę dachu,

- niezbędne naprawy i remont więźby,

- ocieplenie i izolację dachu,

-  montaż rynien,

- montaż okien dachowych,

- obróbki komina i nie tylko.

 

Dachy pokryte blachą z posypką mają gwarancję na wiele lat, bez potrzeby konserwacji, czego nie można powiedzieć o zwykłej blasze. Krycie blachą z posypką Łomianki to jedna z najszybszych inwestycji.

Jeśli zleceniodawcy zależy na szybkim pokryciu dachu, to trafił dobrze. Dodatkowo nasi dekarze wyposażeni są w sprzęty najwyższej klasy, oraz w wysoką wiedzę, zdobytą przez wiele lat doświadczenia.

Nasza praca to równie duży procent sukcesu, zaraz po odpowiednio dobranym materiale. Blacha wymaga specjalnego potraktowania. Powinna być montowana z użyciem specjalnych cynkowych gwoździ z podkładką, co znacząco zwiększa odporność na korozję.

W czasie pracy zwracamy uwagę na to, by nie zniszczyć pokrycia blachy. Krycie blachą z posypką Łomianki odbywa się z unikaniem chodzenia i styczności z kładzionym materiałem.

 

Krycie blachą z posypką Łomianki to dobre rozwiązanie dla miejsc, gdzie zimą przytrafiają się mocne opady śniegu. Chropowata powierzchnia ogranicza zsuwanie się jego czap i dokonywanie szkód.

Trzeba pamiętać o tym by zimą regularnie odśnieżać dach. Oprócz tego wszystkie zanieczyszczenia są usuwane przed deszcz i śnieg.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl