Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Błonie

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie zabytków Błonie 

Profesjonalna, w pełni wykwalifikowana ekipa dekarska, działająca na terenie Błoń i pobliskich miejscowości, od lat zajmuje się kryciem zabytkowych budynków w tejże okolicy. Na swoim koncie mamy ogromną ilość wykonanych dachów na starych kościałach, kaplicach, kamienicach, a nawet odrestaurowanych budynkach gospodarczych.

Na co dzień współpracujemy z konserwatorem zabytków, który systematycznie powierza w nasze ręce kolejną z cennych architektonicznie i kulturowo budowli. Dysponujemy odpowiednim do pracy z zabytkami sprzętem dekarskim, umożliwiającym nam solidne naprawy, remonty, konserwację starszych pokryć. Wiedza w połączeniu z doświadczeniem, jakimi dysponują nasi dekrze stanowi gwarancję powodzenia inwestycji. 

 

Z nami nie musisz martwić się o ewentualną konieczność wprowadzenia jakichkolwiek poprawek po zakończeniu prac, to my poprawiamy po innych, nie oni po nas. Wieloletnia działalność w branży, a co za tym idzie poważanie zarówno wśród klientów indywidualnych, firm, a nawet instytucji państowych, pozwala nam na otrzymywanie nawet najpoważniejszych zleceń. 

Pracujemy z budynkami, które zostały wykonane w różnych epokach. Zapoznajemy się z technologiami stosowanymi w tym okresie, sposobem montażu poszczególnych elementów, a także poszczególnymi materiałami, by jak najdokładniej odzwierciedlić stan faktyczny budynku. Dopasowujemy styl funkcjonalnych dodatków do wymagań zleceniodawcy.

 

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na kompleksową obsługę, od A do Z. Nie potrzebujemy pomocy osób z zewnątrz. Radzimy sobie samodzielnie zarówno z konstrukcjami, ich poprawą, a także samym kryciem i wprowadzeniem ewentualnych korekt.

 

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, które obfitowałyby w ingerencje w pokrycie dachowe, wykonujemy specjalistyczne ekspertyzy dachowe, które pozwalają nam na dokładne określenie zakresu prac, materiałów, jakie powinny zostać wymienione, a także zminimalizowanie ewentualnych kosztów dodatkowych przedsięwzięcia.

 

Niejednokrotnie zajmowaliśmy się zbaytkowymi dachami kościołów krytych miedzią, kopułami, a także orynnowaniem całości budynku. Materiały, rozwiązania, a także konstrukcje nie są nam obce, toteż nie powinieneś martwić się o ewentualne braki w wiedzy personelu, które są charakterystyczne dla przypadkowych ekip.

Wyremontujemy, naprawimy i wykończymy każde pokrycie - wykonane z miedzi, a także innych materiałów.
Usługi dekarskie, jakie oferuje nasz zespół odznaczają się niezwykłą dokładnością i najwyższą jakością, co potwierdza pisemna gwarancja dodawana do każdej z zakończonych przez nas prac. 

 

Zabytkowy dach, a profesjonalny dekarz

Każdy, w szczególności stary, zabytkowy dach powinien zostać powierzony wyłącznie profesjonalnym dekarzom. 

Nie ryzykuj współpracy z przypadkowym personelem, który nie posiada wystarczającej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim sprzętu, umożliwiających skuteczną pracę z tego typu dachami. 

 

Korzystając z usług naszej frimy możesz mieć pewność, że do każdego zadania podejdziemy indywidualnie, profesjonalnie dobierzemy rozwiązania i trwałe materiały, wykonamy pokrycie dokładnie i bezbłędnie, zajmiemy się zabezpieczeniem pobliskiego, a także Twojego mienia, pozostawiając po sobie porządek w miejscu naszej pracy.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl