Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Brwinów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Budynki zabytkowe stanowią duży procent zabudowań każdego miasta w Polsce, krycie budynków zabytkowych Brwinów jest niezbędne dla utrzymania zabudowy w stanie zadowalającym.

 

Dachy zabytkowe w specjalnych rękach

 

Wiele budynków zabytkowych po prostu stoi i niszczeje, podczas gdy w wielu przypadkach mogłyby posłużyć jeszcze przez jakiś czas jako budynki mieszkalne, szkoły lub miejsca użytku społecznego. Nie trzeba wydawać pieniędzy na stawianie nowych budynków, wystarczy odpowiednio zadbać o te, o jakie jeszcze można zadbać. Niektóre rzeczywiście nadają się już tylko do rozbiórki, ale remont dachu zabytkowego w dużej mierze pozwala na przedłużenie żywotności całej budowli. Dach to także zawsze miejsce jakie wymaga remontu w przypadku starych budowli.

 

Nasza ekipa dekarska poświęca swój czas nie tylko na naprawę nowych budynków, ale też tych starych i całkiem zabytkowych w celu ochrony dziedzictwa kulturowego. Wiemy, że życie wielu osób i tradycje pokoleniowe były kultywowane w tych miejscach i zależy nam na podtrzymaniu tych tradycji. Podchodzimy do tego z wielką delikatnością i profesjonalizmem. Praca niejednokrotnie wymaga zaangażowania, czasu i dokładności, ale to nas nie zniechęca. Wszystko doprowadzamy do jak najlepszego stanu, o ile to oczywiście możliwie.

 

Naprawiamy i remontujemy dachy zabytkowe

 

W ciągu wielu lat pracy nasi dekarze potrafili stworzyć wiele realizacji, jakie do dziś są w jak najlepszym stanie i spełniają swoje zadanie, ciesząc oczy. Realizacje te dotyczyły budynków zabytkowych takich jak dachy kościelne, wieże kościelne, plebanie, dworki, stare domy. Oprócz tego sprawdzaliśmy się w realizacji:

           

-        dachów trudnych, specjalistycznych,

-        drogich pokryć dachowych,

-        dachów o skomplikowanych kształtach,

-        dachów artystycznych, dekoracyjnych.

 

Wszystkie wyżej wymienione nabyte przez naszą ekipę umiejętności są bardzo przydatne w czasie krycia budynków zabytkowych Brwinów. Możemy śmiało powiedzieć, że podejmiemy się pracy nad zabytkami pochodzącymi z różnych epok, nawet charakteryzujących się wieloma zdobieniami i wyróżnikami. Kładziemy skomplikowane pokrycia dachowe, jakie były popularne już wiele wieków wstecz, czyli miedź, łupek skalny, dachówka. Nie są one łatwe do położenia, ale sprawiają, że zabytek odzyskuje swój dawny blask, a jednocześnie wygląda nieco inaczej, przez co zachęca do odwiedzin. To pierwszy krok ku temu by na nowo uruchomić jakieś miejsce i uczynić je interesującym dla starych i młodych.

 

A może jacyś miłośnicy antyków chcą zamieszkać w danym miejscu? Dla nas nic nie jest przeszkodą. Potrafimy kryciem budynków zabytkowych Brwinów sprawić, że miejsce stanie się zdatne do zamieszkania, oraz będzie podlegało remontowi i odbudowie, na przykład metraż może zostać poszerzony o poddasze. Jesteśmy fachowcami, jacy nie tylko udekorują dach, ale również sprawią, że będzie on izolowany i ocieplony tak jak w przypadku każdego innego miejsca. Kompleksowo zajmiemy się całym dachem, dzięki czemu do pracy nie trzeba zatrudniać już innych ekip specjalistycznych.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl