Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Łazy

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie budynków zabytkowych Łazy

Poszukiwanie odpowiedniej ekipy dekarskiej, która zajmie się Twoim dachem profesjonalnie i solidnie może przysporzyć niemałych kłopotów. Niezależnie od tego, z czego wykonane jest pokrycie, chcemy by jego naprawa, remont, wykończenie przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami, tak byśmy byli zadowoleni z efektów inwestycji. 

Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy pod naszymi skrzydłami znajdzie się dach zabytkowego budynku. Oprócz standardowej satysfakcji z wykonanej pracy, musimy zwrócić uwagę na uwagi, jakie ma do przekazania konserwator zabytków. W  końcu naprawa czy też renowacja wymaga od pracujących dekarzy niemałej wiedzy, doświadczenia, a także profesjonalnego sprzętu.

Pracujemy na dachach zabytkowych budynków w Łazach i okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się zabytkowymi pokryciami od lat. Wykonujemy kopuły, montujemy drobne elementy zdobnicze. Podporządkowujemy się zaleceniom konserwatora, dopasowujemy zakres prac, materiały i technologie do stylu, w jakim została stworzona budowla. 

 

Odpowiednim wyborem dla prac z dachami zabytkowymi jesteśmy właśnie my!

Niejednokrotnie podejmowaliśmy się podobnych prac, co daje nam przewagę nad konkurencją. Działamy z głową, wykonując ekspertyzy. Do każdego z powierzonych nam dachów, nie tylko zabytkowych podchodzimy indywidualnie, poświęcając czas i uwagę. Zanim podejmiemy się jakiejkolwiek ingerencji w pokrycie, przygotowujemy swoją wiedzę na jego temat, tak by praca mogła zostać wykonana możliwie jak najbardziej solidnie.

Stare kościoły, szkoły, kaplice, a także inne zabudowania nie są nam straszne. Podejmujemy się każdego wyzwania, także prac w trudnym terenie, w gęstej zabudowie. Dajemy radę tam, gdzie inni nawet nie próbują, niejednokrotnie poprawiamy niedokładnie wykonane prace.

 

Dlaczego wybrać profesjonalne usługi dekarskie?

W przypadku zabytkowych budynków, wybór powinien być prosty. Spartaczenie pracy na budynku, który ma wartość architektoniczną, kulturową, a także sentymentalną pozostaje bez wybaczenia. 
Korzystanie z usług nieprofesjonalnych dekarzy to ogromne ryzyko, bowiem niejednokrotnie nie posiadają oni niezbędnego do przeprowadzenia prac w takim terenie sprzętu, doświadczenia, a przede wszytkim wiedzy.

Pamiętajmy, że zabytkowe, stare pokrycia znacznie różnią się od dachów, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Jedynie profesjonalna firma dekrska może sprostać wysoko postawionej poprzeczce i wykonać naprawę, remont bądź konserwację tak dobrze, jak oczekuje tego zleceniodawca.

Oprócz kompleksowych prac, w których skład wchodzi zdjęcie dotychczasowych materiałów, poprawki konstrukcji i obróbek dekarskich, oferujemy także montaż elementów ozdobnych, także tych zamawianych indywidualnie, nietuzinkowych.

 

Z chęcią dopasujemy do Twoich potrzeb używane materiały i sprzęt. Zrobimy wszystko, by zabytek znów odzyskał świetność - w końcu praca z dachami to nie tylko zawód, ale przede wszystkim nasza pasja, która daje satysfakcję, a każdy kolejny dach to dodatkowe doświadczenie, które pozwala nam na okrzyknięcie się specjalistami w naszym fachu.

 

Klienci indywidualni, firmy, instytucje państwowe, które nam zaufały, są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług.

Każda z wykonanych prac objęta jest pisemną gwarancją

 

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl