Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Lesznowola

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie budynków zabytkowych Lesznowola

Poszukujesz solidnej i profesjonlanej ekipy dekarskiej, która zjamie się pokryciem dachu zabytkowego budynku w Lesznowoli?

Dłużej nie musisz szukać!

Jesteśmy brygadą dekarzy, którzy zabytkami, a także standardowymi budynkami zajmują się od wielu lat. Dysponujemy rozległą wiedzą na temat stosowanych materiałów, rozwiązań, a także samych dachów o starszych konstrukcjach. Współpracujemy z konserwatorem zabytków, trzymając się jego zaleceń. Dbamy o to, by używane materiały były najwyższej jakości, a ich montaż najwyższej jakości. 

Remonty, a także naprawy pokryć zabytkowych to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Działamy nie tylko w Lesznowoli, ale także w pobliskich miejscowościach. Udało nam się pracować na ogromnych powierzchniach, zajmować się kopułami, montować elementy ozdobne zgodne z wytycznymi, jakie nakłada na nas dany rodzaj budownictwa i styl budynku.

 

Niestraszne nam blaszki miedziane niewielkich rozmiarów i precyzyjna praca. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy wiodących producentów, który pozwala nam na jeszcze dokładniejsze wykonywanie powierzonych nam zadań.

 

Najwyższej jakości prace na zabytkowych dachach

Dlaczego powinieneś postawić właśnie na naszą ekipę, a nie personel znaleziony przy pomocy jednego z portali ogłoszeniowych?

W internecie roi się od ofert samozwańczych dekarzy, którzy niejednokrotnie podejmują się prac, o których nie mają pojęcia, co skutkuje koniecznością wezwania profesjonalnej brygady dekarskiej i wprowadzenia często kosztownych poprawek.

Personel bez kwalifikacji, wystarczającej, szerokiej wiedzy o dachach i używanych na nich rozwiązaniach to ryzykowne posunięcie, zwłaszcza, gdy rozchodzi się o dach zabytkowy, o wartości kulturalnej, estetycznej, o dach, który w architekturze regionu stanowi ważny punkt, nie tylko turystyczny, ale także sentymentalny.

Postaw na najwyższej jakości usługi dekarskie, które zapewni Ci wykwalifikowana brygada.

Jako profesjonaliści, przeprowadzamy specjalistyczną ekspertyzę, która wykaże miejsce i przyczynę występującego problemu. Zawęzimy dzięki niej miejsce ingerencji do minimum, tak by nie narażać klienta na dodatkowy stres i koszty. Działamy punktowo i świadomie, każdorazowo dokładnie wykonujemy powierzone nam zadanie, podchodząc do niego bardzo indywidualnie.

Dachami zajmujemy się kompleksowo, od początku do samego końca. Zapewniamy zarówno doradztwo, dobór materiałów i technologii, jak i zdjęcie dotychczasowego pokrycia, przygotowanie dachu na nową inwestycję, samo krycie, a także sprzątanie po wykonanej przez zespół dekarzy pracy. 

W trosce o zadowolenie klienta pozostawiamy miejsce inwestycji w czystości i porządku, nasi pracownicy przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Zabezpieczamy mienie, a w razie potrzeby, w gęstej zabudowie także sąsiednie budynki. Nasza ekipa stara się działać zgodnie z uwagami, zaleceniami i propozycjami zleceniodawcy.

 

Jako nieliczni oferujemy pisemną gwarancję na każdą z wykonanych prac, która umożliwia skorzystanie z bezpłatnej, fachowej pomocy dekarskiej w przypadku problemów z wykonanym pokryciem. Jeśli okaże się, że jest on spowodowany niedociągnięciem pracowników - poprawimy pokrycie gratis.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl