Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Milanówek

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie budynków zabytkowych Milanówek

Poszukiwania profesjonalnej ekipy dekarskiej niejednokrotnie stanowią ogromne wyzwanie. W końcu każdy z nas chciałby, by jego pokrycie zostało wykonane profesjonalnie, solidnie, a usługi jakie oferuje dana firma były najwyższej jakości.
Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy sprawa rozchodzi się o budynek zabytkowy znajdujący się w dzielnicy cennej architektonicznie i kulturowo. Tutaj nie możemy pozwolić sobie na błędy i przypadkowe wybory pracowników.

Jesteśmy wyspecjalizowaną brygadą dekarską, świadczącą usługi na terenie Milanówka od lat. Zajmujemy się zarówno standardowymi remontami, naprawami i pracami wykończeniowymi dachów, jak i pracami na zabytkach.

Niejednokrotnie powierzono nam zabytkowy kościół, kaplicę, kamienicę. Mamy doświadczenie w naprawach, kompleksowych remontach i konserwacji nie tylko samych dachów, ale ich części, takich jak miedziane kopuły. Współpracujemy z konserwatorem zabytków, który dał nam zielone światło do pracy. 

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, który umożliwia nam jeszcze dokładniejszą i solidną pracę z każdego rodzaju pokryciem. Wykonujemy ekspertyzy dachowe w dbałości o najlepsze z możliwych wykonanie każdej z powierzonych nam prac.
Od nieprofesjonalnych ekip różnimy się przede wszystkim posiadaną wiedzą na temat różnych stylów, stosowanych na zabytków materialów, starszych konstrukcji, a także formy, w jakiej zostało wykonane pokrycie.

 

Z chęcią poszukujemy jeszcze lepszych rozwiązań, które pozwolą na dokładne odzwierciedlenie pokrycia z epoki. Montujemy dodatki w postaci płotków przeciwśniegowych dopasowane stylem do tego, który obserwujemy na budowli.
Nie działamy przypadkowo. Każdy z podejmowanych przez nasz zespół kroków jest dokładnie przemyślany.

 

Wiedza o zabytkowych dachach

Nasi pracownicy zajmują się zabytkami niemalże na co dzień. Wiedza, jaką udalo im się zdobyć podczas wykonywania poszczególnych zleceń pozwala na jeszcze lepszą pracę z dachami, które dopiero zostaną nam powierzone. 
Stale staramy się uzupełniać naszą wiedzę odnoszącą się do oryginalnych metod montażu, samych konstrukcji, materiałów, a nawet stylu, w jakim zostanie wykonane pokrycie.

 

Wybór ekipy, która zajmie się cennym dla nas wszystkich budynkiem powinien być przemyślany. Nie ryzykuj korzystania z usług osób, które nie mają wystarczająco dużej wiedzy!

Z chęcią podejmiemy się także konserwacji wszelkiego rodzaju elementów dachowych, montażem ozdób. Dobierzemy sprzęt i materiały montażowe tak by pokrycie odznaczało się trwałością. Z nami nie musisz martwić się o problemy prawne - dostosujemy się do wymagań konserwatora zabytków, wszystkie uwagi weźmiemy pod uwagę. 

Współpracując z naszym profesjonalnym personelem możesz mieć pewność, że:

będziemy przestrzegać zasad bezpieczeństwa
profesjonalnie podejdziemy do tematu, doradzimy
zastosujemy się do zaleceń
wykonamy pokrycie zgodnie ze stylem budynku
udzielimy pisemnej gwarancji na każdą z prac
pozostawimy porządek na miejscu pracy
zabezpieczymy pobliskie mienie jeśli zajdzie taka konieczność

oferujemy usługi najwyższej jakości.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl