Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Nowa Iwiczna

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Są prace wymagające szczególnych umiejętności dekarskich, a krycie budynków zabytkowych w Nowej Iwicznej należą do nich.

W każdym nawet niewielkim mieście znajduje się choć jedna budowla, jaka liczy sobie więcej niż pięćdziesiąt lat. Przetrwała wiele, często nawet zawieruchę wojenną. Są to najczęściej kościoły, plebanie, dworki szlacheckie, rezydencje.

Z czasem stają się nieodłączną częścią ludzkiego życia. Dlatego wielka szkoda jeśli popadają w zaniedbanie, niszczeją aż w końcu stają się ruiną. Wszystko dlatego, że brak czasu, chęci, pojawia się obawa, że nie ma fachowca, który porządnie by się za to zabrał. Ale jesteśmy my.

Nasza ekipa dekarska bardzo entuzjastycznie i zadaniowo podchodzi do krycia budynków zabytkowych Nowa Iwiczna.

 

Doświadczenie krycia dachów na zabytkach

Nasi pracownicy to osoby posiadające wiele certyfikatów potwierdzających ich znajomość fachu. Ale to nie wszystko, ponieważ nasza ekipa to ludzie uzdolnieni artystycznie, z wysokim poczuciem gustu i smaku.

Nie może być inaczej, biorąc pod uwagę stare dachy, cechujące się z reguły zupełnie innymi rzeczami niż współcześnie budowane. Ważne, by pokrycie dachowe wiernie odzwierciedlało oryginał.

Niewiele ekip dekarskich jest w stanie tego dokonać, a my jesteśmy jedną z nich.

 

Krycie budynków zabytkowych Nowa Iwiczna to zajęcie wymagające pracy w materiale, jaki dziś nie jest już tak powszechny, choć wraca do łask. Są to na przykład dachówki lub popularna niegdyś na kościołach miedź.

Trudność polega nie tylko na tym, że materiały te wymagają żmudnego nakładania i trzeba wiedzieć jak to robić.

Najważniejsze to w ogóle zdobyć dobry materiał. Być może dachówki użyte w oryginale już od dawna nie istnieją na rynku.

Zatem etapem pracy jest poszukiwanie dachówek jak najbardziej przypominających oryginał. Na szczęście mamy dojścia i kontakty u wielu najlepszych producentów.

 

Krycie budynków zabytkowych Nowa Iwiczna to:

- zdejmowanie starej pokrywy dachowej z budynków zabytkowych,

- ocena stanu więźby dachowej oraz niezbędne naprawy,

- ocieplanie i izolacja dachów,

- praca przy dachach trudnych.

 

Dachy zabytkowe mają najczęściej trudne kształty, posiadają na przykład wieżyczki, bawole oka, walce i inne wykończenia, dziś już bardzo rzadko spotykane w nowoczesnym budownictwie.

To wszystko jest dla nas niestraszne, choć pokrycie takich elementów nie należy do łatwych. To bardzo ważne ponieważ miejsca źle, niestarannie pokryte to potencjalne przecieki, grzyb na ścianie, pleśń, brzydkie zacieki i niezbyt zachęcający zapach.

Oczywiście nie pozostaje to bez wpływu na stan całego budynku, którego żywotność znacząco spada. A przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

 

Na swoją pracę dajemy gwarancję oraz pilnie śledzimy rozwój sytuacji. W okresie gwarancji ewentualnych napraw dokonujemy za darmo. Jesteśmy ekipą ubezpieczoną co stanowi kolejną zachętę aby skorzystać z naszych usług.

Posiadamy zaawansowany sprzęt, jesteśmy sumienni, dokładni i terminowi. Nigdy nie nadwyrężamy zaufania klienta.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl