Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Podkowa Leśna

pogotowie dachowe zasieg dzialania

We wszystkich miastach, jak również w Podkowie Leśnej budynki zabytkowe muszą zostać objęte szczególną opieką poprzez krycie budynków zabytkowych Podkowa Leśna.

 

Dachy zabytkowe w Podkowie

 

W przypadku remontu dachu panuje jedna niepisana zasada, aby wystrzegać się ekip dekarskich, które twierdzą, że mogą wszystko. Jest to zwyczajna nieprawda – żaden człowiek nie jest idealny, występuje tak zwany czynnik ludzki, ponadto trudno uwierzyć komuś na słowo. Zwykle kończy się to po prostu koniecznością dopłaty do naprawy dachu, który ktoś zniszczył. Aby tego uniknąć trzeba szukać prawdziwych fachowców. Nasza ekipa dekarska może pochwalić się, że jest w pełni profesjonalna, jeśli chodzi o krycie budynków zabytkowych Podkowa Leśna.

 

Lwia część naszej pracy to zadania wymagające podejścia nie tylko intelektualnego, lecz także czegoś co niektórzy nazywają duszą. Chociaż wykonaliśmy na co dzień wiele inwestycji, jakie wymagały prawdziwego talentu i artystycznego podejścia, nie twierdzimy, że wiemy już na ten temat wszystko. Wręcz przeciwnie – stale się uczymy i poszerzamy horyzonty. Niemniej jednak za każdym razem staramy się wyjątkowo, a w przypadku krycia budynków zabytkowych Podkowa Leśna najbardziej ze względu na wartość. Posiadamy również wyróżniającą nas wiedzę. Nie jest jednak istotne jak dobra jest nasza ekipa, i tak wydajemy gwarancję i ubezpieczenia, aby klient zawsze spał spokojnie.

 

Wykonujemy prace na dachach zabytkowych

 

W swojej karierze mamy już za sobą szereg realizacji, w tym oczywiście pracowaliśmy już wcześniej na budynkach zabytkowych. Oprócz tego podejmujemy się następujących zadań:

 

-        remonty wież i dachów kościelnych,

-        naprawa dachów artystycznych,

-        budowa dachów artystycznych,

-        praca przy dachach trudnych, niestandardowych.

 

Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy ekspertyzy dachu oraz kompletujemy niezbędną dokumentację. Dachy zabytkowe mają szczególny status prawny. My skupiamy się na tym, aby określić w jakim stanie jest pokrycie dachowe, więźba dachowa i wszystkie komponenty dachu. Wtedy możliwie jest określenie czy dach nadaje się do wymiany całkowicie, czy wystarczy jedynie wymiana niektórych elementów. Najczęściej okazuje się, że trzeba przedsięwziąć tą pierwszą opcję, jest to też znacznie bardziej opłacalne, przekładając na późniejszy czas. To właśnie w tym przypadku potrzebne jest pozwolenie na zmianę, podczas gdy w przypadku jedynie drobnych zmian uszczelniających nie ma takiej konieczności.

 

Pracowaliśmy przy dachach wymagających sprawdzonej ręki i trudnych. Ćwiczyliśmy na nich umiejętności obróbki niespotykanych elementów jak bawole oka, wieżyczki, kładzenie skomplikowanych pokryć dachowych jak dachówka karpiówka i nie tylko. Wykazywaliśmy się inwencją twórczą, ale również dyscypliną, jeśli tak nakazywał projekt. Posiadamy zaawansowane narzędzia potrzebne do pracy na wysokości i na ziemi. Potrafimy je obsługiwać w każdych warunkach. Posiadamy sprzęt pozwalający na wygodną i bezpieczną pracę na wysokości. Krycie dachów zabytkowych Podkowa Leśna nigdy nie było tak proste i szybkie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2023 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl