Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania


Oferta dotyczy usługi krycie budynków zabytkowych w Warszawie.

Obecnie wielu ludzi pragnie mieszkać w budynkach zabytkowych oraz nabywać nieruchomości historyczne. Niektóre z nich kosztują bardzo niewielkie pieniądze, ale wymagają włożenia w nie dużych nakładów finansowych, aby nadawały się do użytku. Gruntowny remont zakończony jest kryciem dachu takiego budynku nową warstwą wierzchnią.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – naprawy takich starych kamienic, domów i plebanii są po prostu niezbędne ze względu na ochronę zdrowia i życia. Niekiedy wiele zależy od konserwatora zabytków, który może wydać zgodę na remont lub go zabronić. Gdy komuś udaje się uzyskać taką zgodę byłoby niemądrze oddać zabytek w ręce kogoś niedoświadczonego lub z przypadku.

Oszczędności nie mają tu prawa bytu, praca musi zostać wykonana porządnie.

 

Nasza ekipa dekarska to osoby o wysokiej wiedzy merytorycznej, praktycznej i wykonawczej. Wykazujemy się wieloma umiejętnościami, w tym znajomością różnych dawnych technik wykonawczych.

Zawsze działamy również zgodnie z prawem, które wymaga, by wygląd budynku po remoncie nie odbiegał od tego pierwotnego. Jesteśmy w stanie idealnie dobrać materiał pokrycia dachowego by spełnić te zadania, a przy tym, by wszystko wyglądało estetycznie.


Krycie budynków zabytkowych w Warszawie to coś, z czym spotkaliśmy się już niejednokrotnie. Nasze inwestycje zawsze były udane, a klienci zadowoleni. 


Co możemy zaoferowac w ramach krycia zabytków?

Mimo że przykładamy się do wykonania konkretnego zadania, do którego otrzymaliśmy zlecenie, zwracamy baczną uwagę na faktyczny stan całego dachu. Dzieje się tak ze względu na konieczność oszacowania ciężaru pokrycia. Nasza praca jest zawsze wykonana uważnie, z podejściem indywidualnym zarówno do klienta jak i samego dachu.

W ramach oferty wykonujemy następujące usługi:

 -  profesjonalna ekspertyza dachu,
 - remont lub całkowita wymiana pokrycia dachowego,
 - doradztwo w sprawie najlepszych materiałów.

Zanim przystąpimy do zadania, koniecznym jest zwrócenie uwagi na najważniejszy element jakim jest dotychczasowe pokrycie dachowe. Krycie budynków zabytkowych Warszawa to również pewne wymogi.

Jeśli do uzupełnienia jest część pokrycia, sprawa jest jasna, należy użyć tego samego materiału. Trzeba jednak wiedzieć, że jest to konieczne również w przypadku całkowitej wymiany wierzchniej warstwy.

Krycie budynków zabytkowych w Warszawie to oferta obejmująca gwarancję na kolejne lata użytkowania. Nasza znajomość różnych technik kładzenia pokryć dachowych sprawia, że są one wytrzymałe, trwałe oraz doskonale chronią przed zjawiskami atmosferycznymi nawet tylko dość niespodziewanymi i gwałtownymi.

 

Pokrycie dachowe powinno również cechować się dobrą szczelnością oraz termoizolacją, dzięki której i cały zabytkowy budynek zyska. Właściciele pozbędą się problemu w postaci wilgoci, szpecących zacieków, grzyba i pleśni na ścianie.

Zamarzająca woda nie będzie rozsadzała ścian, co doprowadza czasem do katastrof, a cały remont nie ma już sensu.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl