Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Warszawa Bemowo

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Prace dekarskie na budynkach zabytkowych Bemowo

Jako w pełni profesjonalna, składająca się z nieprzypadkowych pracowników z doświadczeniem, odpowiednimi do pracy kwalifikacjami, a także wiedzą w zakresie materiałów pokryciowych, sposobu montażu, rozwiązań i technologii, które są stosowane na dachach standardowo, a także tych, które stanowią rzadsze wybory konsumentów, oferujemy Państwu kompleksowe usługi dekarskie w każdym z możliwych zakresów:

pokryciowe
remontowe
naprawcze
wykończeniowe
doradcze

 

Od lat pracujemy na terenie Warszawskiego Bemowa kryjąc dachy na budynkach zabytkowych, a także te zupełnie standardowe, które zostaną nam powierzone przez klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także instytucje państwowe. 

Przeprowadzamy prace na starych dachach kościołów, kaplic, kamienic. Zajmujemy się także poszczególnymi, często złożonymi elementami pokrycia, jak kopuły i wieżyczki
Każda z prowadzonych przez nas prac to gwarancja zadowolenia. Podchodzimy indywidualnie do każdego powierzonego nam dachu. Dobieramy rozwiązania, materiały i technologie, tak by zwiększyć funkcjonalność wykonanego pokrycia, przy jednoczesnym, zadawalającym efekcie wizualnym.

Jeśli zauważyłeś przeciek, bądź inny problem z dachem - zadzwoń!

Jeśli masz do montażu rynny - zadzwoń!

Jeśli chcesz przeprowadzić remont pokrycia, ale wahasz się, czy jest już potrzebny, szukasz pracowników, którzy sprostają powierzonym wyzwanioom - zadzwoń!

Potrzebujesz ekipy, która współpracuje z konserwatorem zabytków od długiego czasu, stale, systematycznie wykonuje rozmaite prace na dachach, które stanowią dziedzictwo kulturowe danego regionu, a niejednokrotnie nawet państwa - jesteśmy!

 

Dlaczego zabytkowe pokrycie powinno trafić w nasze ręce?

Na rynku roi się od ofert profesjonanych dekarzy, a także amatorów. Jedni oferują niższe ceny, inni chwalą się ogromną ilością zadowolonych klientów.

My stawiamy na fakty:

współpracę z konserwatorem zabytków, będącą najlepszym potwierdzeniem naszych kwalifikacji
wielokrotne prace na zabytkowych dachach
profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań
solidne wykonanie każdej z usług
pisemną gwarancję, jaką udzielamy 
pracowników, którzy działają świadomie
nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy 

Dodatkowo systematycznie uzupełniamy naszą wiedzę o stylach architektonicznych zgodnych z danymi epokami. Wszystko dlatego, by używać materiałów, zastosowań, sposobów montażowych, rozwiązań charakterystycznych dla naszej epoki.
Każda z wykonanych przez nas prac to dbałość o zachowanie niepowtarzalnego uroku starej budowli. To działania mające na celu uwydatnić jej atuty, sprawić, że będzie cenna kulturowo, że będzie zachwycać kolejne pokolenia podziwiających ją turystów.

Wieloletnia praca z dachami zabytkowymi nauczyła nas łączyć nowoczesne technologie z klasycznymi rozwiązaniami. Stosujemy zdobycze technologi, by zwiększyć funkcjonalność dachu. Działamy wyłącznie zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków, nie wykraczamy poza jego zezwolenia. 

 

Wybierz ekipę dekarską, która dysponuje wieloletnim stażem pracy, zaufaj pracownikom o ugruntowanej pozycji na rynku. Postaw na ekipę, która zapewni Ci gwarancję, dobrze wykonaną pracę, zabezpieczy mienie, zadba o bezpieczeństwo pracowników, pozostawi po sobie porządek i czystość.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl