Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie budynków zabytkowych Warszawa Wola

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie budynków zabytkowych Warszawa Wola

Jako w pełni profesjonlana ekipa dekarska, która działa na Warszawkiej Woli od wielu lat, posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowanych materiałów pokryciowych, rozwiązań, a także technologii stosowanych na dachach, oferujemy Państwu usługę krycia budynków zabytkowych.

Jest to jedna z naszych sztandarowych propozycji, na której skupiamy ogromną ilość uwagi.
W związku z chęcią zapewnienia klientowi najwyższej jakości wykonanej przez nas pracy, która będzie skutkowała wieloletnim zadowoleniem, stale staramy się poszerzać naszą wiedzę w zakresie poszczególnych stylów architektonicznych, które są charakterstyczne dla danej epoki.

Nieustannie przykładamy uwagę do tego, by materiały, z których korzystamy były zgodne z wymaganiami konserwatora zabytków, wyglądały na te, które stosowane były w epoce i nadawały starego wyglądu nawet nowo pokrytemu dachowi.
Przywiązujemy niezwykłą uwagę do tego, by każdy z powierzonych nam dachów został potraktowany bardzo indywidualnie, by materiały i rozwiązania zostały dobrane specjalnie pod niego. Dbamy o to, by sosób montażu nie odbiegał od tego, który można było obserwować lata temu.

Robimy wszystko, by dach uzupełniał zabytek, a nie od niego odstawał. Chcemy by był zwieńczeniem niejednokrotnie wieloletnich prac konserwatorskich, a nie niszczył efekt, jaki udało się uzyskać.

 

Dlaczego to właśnie nam powinieneś powierzyć zabytkowy dach?

Praca na zabytkowych dachach jest jeszcze bardziej odpowiedzialna niż na dachach zupełnie standardowych. Tu nie ma miejsca na błędy.

Cenne kulturalnie i historycznie obiekty wpisują się w krajobraz miast i miasteczek, a dekarz, który podejmie się krycia, naprawy bądź remontu takiego dachu powinien posiadać potrzebne do podjęcia się wyzwania doświadczenie, wiedzę, a także profesjonlany sprzęt dekarski wysokiej klasy.

Właśnie dlatego powinieneś postawić na ekipę, której od lat ufa konserwator zabytków. 
Współpracując z nami nie musisz martwić się o przestrzeganie odgórnych zaleceń, naprawdę wysoką jakość wykonania każdej z usług, znajomość zasad panujących w danej epoce i łatwość stosowania rozwiązań, które dla przypadkowych praocowników mogłyby być nie do pomyślenia.

 

Decydując się na prace na dachu zabytkowym musisz wybrać ekipę o wysokich kwalifikacjach. W przeciwnym razie ryzykujesz nie tylko zwiększeniem kosztów całości inwestycji, ale przede wszystkim zniszczenie obiektu o ogromnej wartości sentymentalnej. 

Wieloletnie doświadczenie w branży pokryć dachowych, pozwala nam na nazywanie się specjalistami, także od krycia zabytkowych dachów. 
Dysponujemy wiedzą z zakresu dachów miedzianych i nie tylko.

 

Nasi pracownicy zapewniają przeprowadzenie specjalistycznej ekspertyzy dachowej, której celem jest wykazanie miejsca, zakresu i obszaru prac, indywidualny dobór materiałów i rozwiązań, działanie zgodnie z zaleceniami, porządek i czystość na miejscu pracy, zabezpieczenie mienia, także tego, które sąsiaduje z budynkiem, sprawne i szybkie zakończenie prac w terminie.

W ofercie znajdziesz także usługi wykończeniowe, jak montaż rynien.

Każda usługa objęta jest gwarancją.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl