Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papą Mysiadło

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Dlaczego na Twoim dachu powinna pojawić się papa?

Papa niejednokrotnie kojarzona jest z odpadającymi, nieestetycznie wyglądającymi fragmentami pokrycia. Dla wielu z nas wybór papy to ostatczeność, której wolelibyśmy uniknąć za wszelką cenę. Zupełnie bezpodstawnie nie jest poważana, uważana za zło konieczne, stosowana na dachach, na których nam nie zależy.

Jednak warto zauważyć, że to sposób położenia papy ma bezpośredni wpływ na jej późniejszy wygląd, trwałość i funkcjonalność. To, co obserwujemy jest więc skutkiem nieodpowiednio wykonanej pracy przez dekarzy bądź przypadkowych pracowników, którzy nieprofesjonalnie podeszli do powierzonego im zadania. 

 

Papa jest doskonałym materiałem pokryciowym zarówno dla klienów indywidualnych, jak i mniejszych, a taże większych firm, a nawet instytucji państwowych, które regularnie korzystają z naszych usług. Kryjemy nią dachy budynków gospodarczych, mieszkalnych, siedzib firm.
Doskonale sprawdza się w każdych warunkach, a jej prawidłowe wykonanie zapewnia trwałość przez lata, znakomity efekt wizualny, a to wszystko połączone ze stosunkowo niskimi kosztami wykonania samego pokrycia i jego późniejszego utrzymania oraz konserwacji. 

 

Wybór materiałowego pokryciowego jest niezwykle ważną kwestią dla każdego z naszych klientów, toteż powinien zostać bardzo dokładnie przemyślany, tak by pokrycie było funkcjonalne i sprawdzało się w każdych warunkach, z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć podczas każdej z pór roku.

 

Krycie dachów papą Mysiadło

W Mysiadle kryjemy dachy nie tylko papą, ale także innymi materiałami, w zależności od życzeń i oczekiwań naszych klientów. 

Zanim podejmiemy się prac z papą termozgrzewalną, dobieramy materiały zgodnie z profilem Twojego dachu. Zajmujemy się oczyszczeniem powierzchni, na której wkrótce będziemy pracować, usunięciem wszelkiego rodzaju pyłów i uciążliwych drobinek, które krzyżują plany przytwierdzenia papy do podłoża. Stosujemy wysokiej jakości grunty.
W zależności od dachu, jego ocieplenia i struktury, stosujemy pokrycie jednowarstwowe bądź wielowarstwowe.

Do każdego z dachów podchodzimy indywidualnie, poświęcamy czas na określenie jego preferencji i znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań, które sprawdzą się w przyszłości. Sprawdzamy nachylenie, dbamy, by to, co zrobimy było dopasowane właśnie do Twoich potrzeb.

 

Pokrycia wykonane przez naszą firmę zawsze świetnie wyglądają i odznaczają się niezwykłą trwałością, a to z uwagi na użycie zaawansowanych technologii, wiedzę, jaką dysponujemy, doświadczenie nabywane przez lata prac na rozmaitych dachach, a także nowoczesny sprzęt, jaki jest w codziennym użyciu.

Korzytając z usług naszej firmy masz pewność, że zabezpieczymy Twoje mienie, zadbamy o bezpieczeństwo pracowników i domowników, profesjonalnie doradzimy i dobierzemy materiały, pokryjemy dach sprawnie, szybko i bezproblemowo. 
Terminowe zakończenie prac jest dla nas rzeczą priorytetową. Dbamy o to, by zakończyć roboty w określonym terminie.

Do każdej z zakończonych przez nas prac dołączamy pisemną gwarancję

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl