Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papą Piastów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

 

Już przed rozpoczęciem budowy domu warto przemyśleć czym zostanie pokryty dach, krycie dachów papą Piastów to rozwiązanie idealne dla niezdecydowanych.

 

Dobra ekipa dekarska to dobra inwestycja

 

Krycie papą Piastów może być rozwiązaniem na długie lata, albo warstwą pod inne pokrycie dachowe, zapewniającą odpowiednią izolację. Ale dzieje się tak tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy jest to papa położona poprawnie. Współcześnie do użytku oddano papę termozgrzewalną, jaka miała w domyśle ułatwić kładzenie tego materiału. Rzeczywiście jest on nie brudzący, w rolkach, co ułatwia wciąganie na dach i rozkładanie, szybki jest również montaż.

 

Nie jest to jednak aż tak proste jakby mogło się wydawać, łatwo jest popełnić kilka znaczących błędów wykonawczych, wynikających z niewiedzy, albo pośpiechu i niedbałości. Owszem krycie papą Piastów nie jest zajęciem zbyt pracochłonnym, ale wymaga wiedzy i doświadczenia. Nasza ekipa dekarska może się tą wiedzą i doświadczeniem pochwalić, podczas gdy wiele innych dekarzy nie dba o podstawowe zabezpieczenia. Być może realizacja na pierwszy rzut oka będzie bez zarzutu, ale to tylko pozory. Okazuje się, że po czasie na ścianach pojawia się wilgoć skraplająca się pod papą i wiele innych wynikających z tego problemów, jakich można było łatwo uniknąć.

 

Oferta krycia dachu papą

 

Przed rozpoczęciem pracy na dachu zawsze rozpoczynamy od pełnego zapoznania się z rodzajem dachu, oraz wybieramy technikę kładzenia. W czasie ekspertyzy interesują nas takie kwestie jak kąt nachylenia dachu, dokładne jego wymiary w celu wybrania miejsc otworów dylatacyjnych. Wentylacja jest bardzo istotna w przypadku krycia dachów papą Piastów, w szczególności na dachach starszych. W ramach krycia dachów papą Piastów wykonujemy:

 

-        przygotowanie materiału,

-        przygotowanie podłoża pod papę,

-        obróbki blacharskie i kontowe.

 

W przypadku dachów pokrytych papą bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Równie ważne są dobre warunki atmosferyczne. Nie może padać i powinno być w miarę ciepło, lecz nie gorąco. Podłoże musi być czyste i suche. W zależności od rodzaju podłoża musi być przygotowane w inny sposób. Przed przystąpieniem do krycia papą wykonuje się obróbkę dachów, attyk, świetlików. W ten sposób newralgiczne punkty dachu są jeszcze bardziej uszczelnianie i chronione przed przeciekaniem.

 

W przypadku pracy z papą termozgrzewalną bardzo ważne jest zachowanie zasad bhp. Praca odbywa się bowiem z użyciem ognia. Nasza ekipa dekarska nie tylko posiada ubezpieczenie dachu, na przykład w przypadku pożaru, ale również jest bardzo dobrze zabezpieczona przed problemami. Nasi pracownicy pracują zawsze w odzieży ochronnej, nie wyłączając butów, rękawic i osłony na głowę. W pogotowiu mamy przygotowane gaśnice, kubły z piaskiem i wodą, aby ugasić płomień. Krycie papą to również praca na wysokości, dlatego posiadamy sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości. Nasz sprzęt jest zawsze sprawny i przechodzi testy bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy, aby uniknąć problemów jej trakcie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl