Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papa Raszyn

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Spośród wielu metod pokrywania dachów, krycie papą Raszyn to jedna z najpopularniejszych, ze względu na liczne korzyści.

Papa to materiał, jaki poprzedniemu pokoleniu nie kojarzy się zbyt dobrze. Klejąca się, brudząca i śmierdząca masa, bardzo trudna do rozprowadzania nikogo nie napawa optymizmem.

Na szczęście czasy zmieniły się i współcześnie mamy do czynienia z papą termozgrzewalną, w postaci rolek niebrudzącego materiału, które są ze sobą stapiane pod wpływem temperatury.

Krycie dachów papą Raszyn to zajęcie przebiegające sprawnie, jeśli jest wykonywane na wespół ze znajomością kliku podstawowych zasad.

 

Jak najlepiej kryć papą

Krycie dachów papą może pełnić funkcję jedynej warstwy na dach, jak również warstwy pod blacho dachówkę i inne pokrycia. Kryjąc w ten sposób dach nie ma więc obawy o to, że niedługo trzeba będzie ją zedrzeć. Wystarczy niezbyt skomplikowana renowacja i wszystko będzie w porządku.

Papa pełni rolę izolacyjną na dachu, a występująca samodzielnie i utrzymana w dobrej jakości pozwala na skuteczną ochronę budynku przed deszczem, mrozem, śniegiem. Nadaje się jako pokrycie hipermarketów, magazynów i innych dachów płaskich, ponieważ nie wymaga skomplikowanej naprawy i jest tania w położeniu oraz utrzymaniu.

Krycie papą Raszyn wymaga wiedzy na temat tego materiału.

Nieumiejętne położenie lub renowacja doprowadzają do znacznych szkód i zniszczeń, zamiast do ochrony dachu.

Nasza ekipa dekarska wielokrotnie była świadkiem fuszerki. Krycie papą Raszyn jest zadaniem o niezbyt wysokim stopniu zaawansowania, ale niezbędna jest pamięć o podstawowych czynnościach.

W ramach usługi wykonujemy:

- ekspertyzę dachu,

- ocenę więźby dachowej,

- ocenę podłoża pod papę,

- przygotowanie podłoża z uwzględnieniem rodzaju,

- układanie papy i jej zgrzewanie,

- dbałość o odpowiednią izolację i wentylację,

- obróbka metalowa.

 

W czasie krycia dachów papą w Raszynie bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Papa musi „oddychać” w przeciwnym razie wilgoć powstała w wyniku złej wentylacji będzie niszczyła dach oraz budynek.

Bez względu na to czy podłoże jest betonowe, drewniane, czy z płyt termoizolacyjnych, należy zapewnić by było suche i odpowiednio oczyszczone. Również pogoda panująca w czasie kładzenia papy nie powinna być deszczowa, nie może występować mgła i powinno być ciepło, lecz nie gorąco.

Pod uwagę w czasie kładzenia papy trzeba brać również kąt nachylenia, wrażliwość na wstrząsy i wiele innych szczegółów, jakie wpływają na dobre wykonanie całości.

 

 Gwarancja wysokiej jakości montaży papy

Gwarantujemy, że nasza ekipa dekarska jest świadoma wszystkich zasad, jakie są niezbędne w przypadku układania papy termozgrzewalnej na dachach domów i innych budynków.

Posiadamy zespół wyszkolonych, doświadczonych ludzi oraz niezbędne narzędzia. Ważnym elementem są oczywiście zabezpieczenia, ponieważ praca odbywa się z użyciem wysokiej temperatury.

Na swoją pracę dajemy gwarancję oraz ubezpieczamy ją, dzięki czemu klient ma większą pewność, że nie straci pieniędzy i nie będzie musiał wykonywać poprawek.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl