Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papą Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Oferta dotyczy usługi krycie dachów papą w Warszawie i wykonywanej na dachach płaskich lub tarasach.

 

Dlaczego warto kryć papą termozgrzewalną?

Krycie dachów papą w Warszawie to usługa, która daje wiele zalet i korzyści. W czasie budowy domu ważne jest, aby jak najszybciej położyć dach. Czasem z równych względów, także finansowych właściciel nie może sobie pozwolić na pokrycie dachu od razu właściwym materiałem. Wtedy papa nadaje się idealnie jako zabezpieczenie dachu, a koszty jej położenia nie są tak wysokie. Mimo tego sprawdza się bardzo dobrze. Jest wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne i nie przepuszcza wody, oczywiście o ile jest dobrze położona przez wykwalifikowanych dekarzy.

Niektórzy kontrahenci podchodzą do tego ostrożnie, twierdząc, że to po prostu przepłacanie finansowo. Jednak warto wiedzieć, że papa ma najlepsze właściwości izolacyjne i jest przez doświadczonych dekarzy ceniona wyżej niż folia para przepuszczalna.

Ta ostatnia powoduje skraplanie się wody i jej wsiąkanie w materiały termoizolacyjne, którymi współcześnie jest najczęściej wciąż wełna mineralna. Jej zamoczenie powoduje spadek właściwości.

Podsumowując papa jest idealnym materiałem na szybkie pokrycie dachu jako samodzielny materiał (bloki mieszkalne, hale, magazyny, markety), a ponadto świetnie sprawdza się jako dodatkowa osłona izolacyjna pod dachówkę.

 

Nasze usługi krycia papą

Przed przystąpieniem do pracy konieczne jest dokonanie rekonesansu istniejącego dachu. Dopiero wówczas dekarz jest w stanie ocenić jaki rodzaj papy będzie najbardziej odpowiedni do danego miejsca, oraz jaką techniką należy wykonać kładzenie.

W skład usługi krycia dachów papą wchodzą:

-  kładzenie nowej warstwy papy,

-  łatanie ubytków w papie i remont pokrycia dachowego,

- dobór odpowiedniej papy na dach,

- izolacja dachu styropapą (papa z ociepleniem)

Ważnym elementem, jaki powinien zostać przemyślany jest kwestia odpowiedniej wentylacji. Pozwala to na uzyskanie pokrycia, jakie zapewni suchą i ciepłą atmosferę w budynku.

Następnie dekarz dokonuje pomiarów dachu aby wiedzieć jaka ilość papy jest potrzebna. Krycie dachów papą oraz same warunki przechowywania papy są ściśle określone i specyficzne.

Nie należy prowadzić prac w temperaturze poniżej zera stopni, jak również temperatura nie powinna przekraczać dwudziestu.

Trzeba zadbać o to, by powierzchnia, na którą kładziony jest ten materiał nie była ani mokra ani oblodzona. Wykluczone jest prowadzenie prac w czasie opadów atmosferycznych lub występowania silnych podmuchów wiatru.

 

Nasza usługa krycie dachów papą w Warszawie z pewnością zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie dokładność wykonania. W czasie prac liczy się również bezpieczeństwo, ponieważ niekiedy praca wykonywana jest z użyciem bardzo wysokiej temperatury.

Jesteśmy ekipą bardzo dobrze wyposażoną i przygotowaną do pracy w niesprzyjających warunkach nawet na wysokości. Wszystko dzięki użyciu odpowiednich, nowoczesnych narzędzi.

Krycie dachów papą jest jedną z szybszych form zabezpieczania budynków.

Cechujemy się tym, że wykonujemy swoje prace sprawnie, ale przy tym solidnie. Zastosowanie odpowiednich zasad przy kładzeniu papy sprawia, że jest ona trwała i służy przez wiele lat.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl