Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papa Warszawa Ochota

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Pokrycia dachowe to coś, czym profesjonalnie zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy wykalifikowaną brygadą dekarską, która dysponuje ogromnym doświadczeniem i wiedzą z zakresu materiałów, rozwiązań i technologii, które są stosowane na dachach od lat. Działamy na terenie Warszawy, a także pobliskich miejscowości, a nasi klienci odznaczają się zadowoleniem z wykonywanych przez nas prac dekarskich.

 

Dachy z papy Warszawa Ochota

Warszawska Ochota to tylko jedno z wielu miejsc, w których kryjemy dachy papą każdego rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz między innymi krycie papą termozgrzewalną, papą z posypką, jednowarstwowe, a także wielowarstwowe.
Praca jaką wykonujemy nie jest jedynie źródłem utrzymania, ale przede wszystkim pasją, a każdy pokryty dach daje nam nie tylko kolejną porcję wiedzy i doświadczenia, ale także satysfakcję.

Właśnie dlatego do każdego z dachów podchodzimy indywidualnie, z należytą starannością i uwagą. To my jesteśmy gwarancją doskonale wykonanego pokrycia i równie dobrze dobranych do Twojego dachu rozwiązań.

Papa jest materiałem pojawiającym się na dachach wszelkiego rodzaju. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i firmy i przedsiębiorstwa, a nawet instytucje państowowe. Papą kryjemy budynki gospodarcze, mieszkalne, siedziby firm, a także wiele innych budowli.
Jest to materiał, który przy sotosunkowo niskiej cenie zarówno materiałów, jak i montażu, jest w stanie zapewnić Ci świetnie wyglądające pokrycie, które nie będzie wymagało od Ciebie znacznym kosztów związanych z konserwacją poszczególnych elementów.

Papa jest rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie chcą wydawać kroci na samo stworzenie dachu. Wykorzystywana od lat spełnia swoje funckje, a klienci, którzy zdecydowali się na pokrycie papą są zadowoleni z jej funkcjonowania.

 

W czym tkwi sekret dobrego dachu z papy?

Niejednokrotnie, gdy sugerujemy zleceniodawcy, że to właśnie papa byłaby jednym z lepszych rozwiązań w jego przypadku, broni się on przed tym materiałem rękami i nogami.
A wszystko za sprawą nieprofesjonalnych pracowników, którzy nie posiadają wystarczająco dużej wiedzy na temat pokryć, a wykonanie dachu z papy kończy się u nich nieestetycznymi fragmentami, które po krótkim czasie od zakończenia prac zaczynają odstawać. Jest to wystarczający powód do zniechęcenia kolejynych zleceniodawców do użycia papy na ich dachu.

Sekret dobrze wykonanego dachu z papy tkwi w jej odpowiednim montażu i doborze rozwiązań do każdego dachu z osobna. Działanie schematyczne kończy się tutaj katastrofą i koniecznością wprowadzenia poprawek.

My, jako wykwalifikowany personel, przed monatażem badamy nachylenie dachu i jego właściwości, a także ocieplenie, co pozwala nam na określenie ilości warstw papy, która znajdzie się na dachu. Przed samym jej położeniem dbamy o usunięcie pyłu i wszelkiego rodzaju drobin z powierzchni, na której będzie ona kładziona. Pozwala to na doskonałe związanie papy z podłożem i uzyskanie trwałego efektu.

 

Zaufaj pracownikom, którzy udzielają gwarancji na swoje usługi!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl