Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papą Warszawa Śródmieście

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Dachy kryte papą Warszawa Śródmieście 

Warszawskie Śródmieście jest jednym z głównych obszarów działania w pełni wykwalifikowanej brygady dekarskiej, jaką jesteśmy. Działamy na terenie stolicy, a także miast i miasteczek oddalonych do kilkudziesięciu kilometrów od niej, od wielu lat. 
Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w branży, wiedzą z zakresu stosowanych materiałów, rozwiązań, sposobów montażu poszczególnych fragmentów pokrycia, a także specjalistycznym sprzętem dekarskim, którego bardzo często brakuje innym zespołom pracującym na wysokościach. 

Kryjemy dachy nie tylko papą, ale także innymi materiałami dostępnymi na rynku, a każde z wykonanych przez nas pokryć funkcjonuje bez usterek przez wiele lat. 

 

Dokładny montaż oparty na wiedzy i doświadczeniu zdobywanym na niejednym pokryciu pozwala nam na świadczenie usług o najwyższej z możliwych jakości. Do każdego z dachów, jaki zostanie oddany w nasze ręce, podchodzimy bardzo indywidualnie, dobierając rozwiązania i materiały do konkretnej konstrukcji i jej położenia.
Zajmujemy się kryciem dachów zarówno wieloma warstwami papy, jak i pojedynczymi. Wszystko zależne jest od jego nachylenia i ukształtowania.

To wykonywana przed rozpoczęciem prac ekspertyza dachowa pozwala nam na określenie najlepszych rozwiązań dla Twojego dachu. To ona pozwala nam na bezbłędne dopasowanie poszczególych działań do potrzeb i zapewnienie Ci wysokiej funkcjonalności i świetnego wyglądu pokrycia.

 

Papą kryjemy zarówno budynki mieszkalne, jak i gospodarcze. Duże i małe. Niezależnie od tego, jakie wyzwanie otrzymamy - z pewnością sprostamy wymaganiom!

 

Czy papa jest dobrym materiałem pokryciowym?

Wielu z naszych zleceniodawców, pyta dekarzy o to, czy zastosowanie papy na ich dachu jest dobrym pomysłem. Wątpliwości pojawiają się zazwyczaj wtedy, gdy klient zobaczy nieestetycznie odstające od całości powierzchni fragmenty papy, które są dość charakterystycznym zjawiskiem. 
Trudno zaprzeczyć, że jest to jedna z najskuteczniej odstraszających od krycia papą rzeczy. Jednak na początku należałoby sobie uświadomić czym tak naprawdę są spowodowane ubytki, jakie możemy obserwować. 

Nieestetyczny wygląd pokrycia nie jest zazwyczaj winą materiału, a złego położenia go na dachu.
Przyczyn braku trwałości może być wiele, do najczęstszych należą:

źle dobrana ilość warst papy, jakie zostaną położone
brak usunięcia kurzu przed montażem
pył, który uniemożliwia związanie papy z podłożem
nierówne pokrycie

Jako ekipa, która na co dzień ma do czynienia z papą możemy zapewnić Ci profesjonalne przygotowanie podłoża do jej montażu. Starannie dobierzemy stosowane materiały, pokryjemy dach idealną ilością warstw, sprawdzimy, czy wymaga docieplenia.

Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim terminowość prac, indywidualne podejście do klienta, szybkie, sprawne i solidne krycie, bezpieczeństwo pracowników i domowników, dbałość o czystość, porządek, a także mienie zleceniodawcy

oraz gwarancja, która wydawana jest na piśmie po zakończeniu inwestycji. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl