Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papą Warszawa Ursynów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Dachy z papy Warszawa Ursynów

Nasi klienci mieszkający na terenie Ursynowa, a także innych warszawskich dzielnic i pobliskich miejscowości, bardzo często pytają o możliwość wykonania dachu z papy, a także o plusy, minusy tego rozwiązania.
Jako profesjonalna ekipa, składająca się wyłącznie z wykwalifikowanych dekarzy, jesteśmy w stanie doradzić, dobrać materiał i doskonale go zamontować na każdego rodzaju powierzchni, niezależnie od tego, jak skonstruowany jest dach i jak duży jest.

Montujemy papę na dachach klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców. Kładziemy ją na dachach o urozmiconych konstrukcjach, a nasze usługi to gwarancja świetnie wykonanej pracy i długotrwale utrzymującego się efektu inwestycji.
Do każdego z dachów, jaki trafia w nasze ręce podchodzimy indywidualnie. Zwracamy uwagę na jego wielkość, umiejscowienie, powierzchnię, ewentualne ocieplenie, a także kąt nachylenia, które mają wpływ na dobór ilości warst nałożonej papy, a także metodę, w jakiej zostanie ona położona.

 

Doświadczenie zdobywane przez lata pracy w branży, ogromna ilość dachów, jakie kryliśmy, remontowaliśmy, naprawialiśmy, a także specjalistyczny sprzęt, którego często brakuje przypadkowym ekipom to świadome, dokładne, sprawne i solidne działania naszych pracowników. 
To właśnie odpowiedni dobór metod i materiałów oraz profesjonalny ich montaż stanowi o świetnym wyglądzie dachu i jego funkcjonalności.

Jako firma, świadcząca kompleksowe usługi, z chęcią zajmiemy się nie tylko wykonaniem samego pokrycia, ale także pracami wykończeniowymi. W ofercie znajdziesz chociażby montaż rynien, okien dachowych, drobne naprawy, doszczelnienia, ocieplanie, prace związane z kominami, a także wiele innych usług związanych mniej lub bardziej z pokryciem.

 

Dlaczego papa odpada?

Niejednokrotnie nasi klienci pytają nas o sens zastosowania papy na ich dachach. W końcu jest ona stosunkowo tanim, łatwym w utrzymaniu materiałem, który całkiem nieźle się prezentuje. 
Niestety wielokrotnie możemy zaobserwować pokrycia, z odstającymi fragmentami papy, które nie wyglądają estetycznie i skutecznie odstarszają potencjalnych posiadaczy dachów, które mogłyby zostać nią pokryte.

Należy sobie uświadomić, że taki stan rzeczy nie jest spowodowany użytym materiałem pokryciowym, a nieprofesjonalnym jego montażem.

Odstające elementy to sprawka niedokładnego oczszczenia powierzchni, na której papa była kładziona. Pył, kurz i inne drobiny, jakie mogły pozostać na dachu uniemożliwiają dobre związanie papy z podłożem, a co za tym idzie znacznie zmniejszają jej odporność na warunki atmosferyczne. 
Dodatkowym czynnikiem, który może negatywnie wpłynąć na papę jest ilość zastosowanych warstw zależna od rodzaju konstrukcji dachu.

Właśnie z tego względu warto powierzyć prace pokryciowe profesjonalistom, którzy posiadają niezbędną wiedzę do wykonania dachu i ogromne doświadczenie.

To właśnie my zapewnimy Ci najwyższą jakość krycia, potwierdzoną pisemną gwarancją, terminowe zakończenie inwestycji i zadowolenie!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl