Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie dachów papa Warszawa Wawer

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Współcześnie pokryć dachowych na rynku jest wystarczająco do każdego rodzaju dachu, krycie dachów papą Warszawa Wawer jest popularnym rozwiązaniem ze względu na stosunkowo niską cenę i skuteczność jaką daje prawidlowe jej położenie.

Papa powszechnie kojarzy się z niezbyt estetycznymi dachami, pełnymi brzydkich łat i odpadających elementów. Na szczęście ta smutna wizja to już przeszłość. Dziś nie wstyd już kryć dachów tym materiałem. Wszystko dzięki nowym technologiom, na przykład papom zgrzewnym.

Dzięki nim dach jest gotowy w niedługim czasie, doskonale chroniony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak mróz, silny wiatr, promieniowanie słoneczne. Współczesna papa jest zbudowana z cienkich płacht, które nie topią się pod wpływem słońca i nie zmieniają swojego kształtu.

 

Dlaczego warto kryć papą termozgrzewalną

Krycie dachów papą w Warszawie Wawer to rozwiązanie dla osób, które chcą mieć lekki, ale wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne dach, dobrze wentylowany i chroniony przed przeciekaniem. Warunkiem jest oczywiście dobre wykonanie, bo nawet najlepszy materiał nie daje gwarancji tego, że dach będzie dobrej jakości.

Nasza ekipa posiada niezbędne doświadczenie w pracy i nie pozwala sobie na popełnianie szkolnych błędów, jakie w dalszym ciągu zdarzają się niewprawnym dekarzom.

Krycie dachów papą Warszawa Wawer obejmuje kładzenie warstwy materiału po raz pierwszy i po raz kolejny, na przykład po remoncie dachu, gdzie wcześniej również położono papę.

 

Krycie przebiega w następujących etapach:

- sprawdzenie stanu dachu przed kryciem,

- przygotowanie dachu czyli zerwanie starej, przygotowanie podłoża,

- rozprostowanie i dopasowanie pasów papy,

- wentylacja i ocieplenie,

- kładzenie podkładów,

- zgrzewanie papy na dachu,

- montaż obróbki metalowej.

 

Czy montaż papy jest prosty?

Krycie dachów papą to zadanie wcale nie tak łatwe jak można się spodziewać. Wymaga pewnego wysiłku, doświadczenia, wiedzy. Przede wszystkim warto jest sprawdzić stan dachu oraz więźby dachowej.

Dach musi spełniać pewne określone warunki, ponadto muszą być spełnione również warunki pogodowe. Papę układać można wyłącznie do dobrze przygotowanym, osuszonym i oczyszczonym z zanieczyszczeń dachu, a temperatura otoczenia nie powinna być niższa niż pięć stopni.

Oprócz pracy z papą na dachu konieczna jest często zmiana metalowych obróbek w strategicznych miejscach lub ich założenie. Pomoże to znacząco zmniejszyć ryzyko przeciekania wody. Obróbce podlega również komin.

Pasy papy muszą zostać odpowiednio dopasowane, przycinane są na miejscu. Dbamy o jedną z najbardziej podstawowych rzeczy, jaką jest odpowiednia wentylacja dachu.

 

Ponieważ praca odbywać będzie się na wysokości oraz z użyciem wysokiej temperatury, nasz zespół wyposażony jest we wszelki sprzęt zabezpieczający oraz apteczkę pierwszej pomocy.

Nasz sprzęt jest profesjonalny, dzięki czemu ryzyko wypadku podczas używania prowizorycznych narzędzi jest wykluczone. Posiadamy specjalnie przeznaczone do pracy dekarskiej noże, pozwalające na usprawnienie pracy.

W czasie pracy uwzględniamy spadek dachu, w przypadku gdy jest spory, papa potrzebuje dodatkowego przymocowania mechanicznego.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl