Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Komorów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie łupkiem Komorów

W Komorowie kryjemy łupkiem i nie tylko od wielu lat, a nasi klienci odznaczają się zadowoleniem z każdej z wykonanych przez naszą ekipę dekarzy usług. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu pokryć, rozwiązań i stosowanych na wysokościach materiałów. 

Łupek jest jednym z częściej wykorzystywanych materiałów w okolicach Komorowa. Jako profesjonaliści zajmujemy się kompleksowymi pracami na każdym z powierzonych nam dachów. Przperowadzamy prace od początku do końca, od A do Z, bez konieczności korzystania z pomocy innych pracowników, którzy zajęliby się konstrukcją bądź innym elementem pokrycia. 
Doradzimy, dobierzemy odpowiednie dla Ciebie rozwiązania, zajmiemy się znalezieniem technologii odpowiednich dla Twojego dachu. Zapewnimy trwałość i świetny wygląd pokrycia przez wiele lat bez konieczności wprowadzania poprawek, wykonywania napraw i drobnych remontów. 

 

Sam łupek stosowany jest głównie na dachach klientów indywidualnych, wykonujemy także pokrycia dla mniejszych firm.
Niejednokrotnie podejmowaliśmy się zróżnicowanych zleceń na dużych powierzchniach dachów, mniejszych, o skomplikowanej konstukcji, wykonanych w nowoczesnych technologiach, a także tych starych - pod okiem konserwatora zabytków.
Wieloletnia działalność w branży dekarskiej pozwala nam na prace ze wszystkimi materiałami. Od łupka po dachówkę, szkło, papę i inne. 

 

Skorzystaj z profesjonlanego krycia łupkiem

Łupek jest znacznie bardziej wymagającym materiałem od popularnych dachówek, czy też blach. Z tego względu warto postawić wyłącznie na profesjonalne usługi wykonywane przez doświadczonych dekarzy z ogromną wiedzą i doświadczenie.

Prace z łupkiem wymagają cierpliwości i dokładności, a także specjalistcznego sprzętu, których często brakuje przypadkowym ekipom, których ogłoszenia możemy znaleźć w internecie. Korzystając z naszych usług masz gwarancję na to, ze działamy w pełni świadomie, nie popełniamy błędów, nie trzeba po nas poprawiać. Starannie montujemy każdy fragment, by pokrycie mogło bezbłędnie spełniać swoją funkcję.

 

Niejednokrotnie chęć zaoszczędzenia na wykonaniu pracy, kończy się koniecznością wezwania wyspecjlizowanej brygady, by ta poprawiła dach po przypadkowej ekipie, która pozostawiła go w niezadawalającym stanie. Pamiętaj, że pokrycie stanowi zwieńczenie domu, a jego wykonanie powinno być na tyle dobre, by przetrwało przez lata. Dach to nie meble - nie wymieniasz go wraz ze zmianą gustu.

Jest to inwestycja na lata toteż powinno postawić się na najwyższą jakość, by uniknąć napraw, problemów i stresu związanego z uszkodzeniami, wszelkiego rodzaju przeciekami. 

 

Dlaczego my, a nie inna ekipa?


zapewniamy profesjonalne doradztwo

dobieramy materiały zgodnie z potrzebami

indywidualnie podchodzimy do każdego z dachów 

poświęcamy należytą ilość czasu na krycie

zachowujemy czystość w miejscu pracy

zabezpieczamy mienie klienta i okoliczne budynki

bierzemy do siebie wszelkiego rodzaju uwagi

mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w branży dekarskiej

do każdej z prac dołączamy pisemną gwarancję 

 

 

Zaufaj dekarzom o ugruntowanej pozycji na rynku! 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl