Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Konstancin

Krycie łupkiem w Konstancinie to wciąż usługa dość droga, ale jest w modzie od dłuższego czasu i coraz więcej osób się na nią decyduje.

Nie ma człowieka, który nie pragnąłby aby jego dom oprócz tego, że jest funkcjonalny i wytrzymały, był przy tym również i ładny. I nie ma lepszego materiału by spełnić te dwie funkcje niż łupek.

Materiał ten daje wiele możliwości, mimo że to po prostu skała licząca sobie kilkaset milionów lat. Łupek pozwala na tworzenie artystycznych, jak również całkiem prostych i klasycznych wizji.

Wszystko dzięki wielu technikom kładzenia. Przy okazji jest to materiał całkowicie naturalny i praktycznie niezniszczalny. Wśród wszystkich dostępnych pokryć dachowych, których wytrzymałość można liczyć na ponad sto lat, z pewnością jest bezkonkurencyjny i wart swojej ceny.

 

Oczywiście sam materiał to nie wszystko, ponieważ to co liczy się równie mocno to dobre wykonanie. Na rynku nie ma zbyt wielu specjalistów od tego typu rozwiązań, ale my jesteśmy jedną z ekip, która ma i doświadczenie i odpowiednie przygotowanie.

Aby na stałe cieszyć się pięknym dachem wykonanym z tego materiału trzeba zwrócić się do takiej właśnie ekipy.

 

Nasza oferta na krycie łupkiem dachowym

Łupek łupkowi nierówny, dlatego chcemy naszym klientom doradzić tylko najlepszy materiał, czego sam inwestor może nie umieć rozpoznać. Krycie łupkiem Konstancin to zadanie dość trudne, ponieważ nie ma dwóch takich samych skał.

Wystarczy jednak jeśli będą pochodziły z tej samej kopalni i będą zbliżone do siebie biorąc pod uwagę właściwości chemiczne i fizyczne. W ramach naszej usługi znajdują się:

- zdejmowanie starego pokrycia domu,

- sprawdzenie stanu dachu i niezbędne naprawy, wymiana części dachu,

- układanie łupka na dachu i elementach,

- ocieplanie dachu z łupka.

Krycie łupkiem odbywa się na różnych, nawet niestandardowych dachach. Właściwie to w większości przypadków właśnie właściciele oryginalnych, ciekawych architektonicznie dachów decydują się na równie oryginalne pokrycie.

Nie tylko budujemy nowe pokrycia, ale również przygotowujemy starsze dachy pod łupek. To ważne, by dach był dobrze przygotowany ze względu na znaczny ciężar takiego rozwiązania.

 

Krycie łupkiem Konstancin to usługa, która nie ogranicza się tylko do porycia dachu. Klienci mogą chcieć, aby w ten sposób został wykończony na przykład komin albo wyróżniona rama okna dachowego. Nie stanowi to dla nas problemu.

Chętnie bierzemy udział w szkoleniach, jakie pozwalają nam na poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie technik i materiałów, co pozwala nam na wykonywanie naszej usługi na najwyższym poziomie.

Krycie łupkiem Konstancin to powolna i żmudna praca, ale dzięki tym umiejętnościom oraz nabytej wprawie jesteśmy w stanie przyśpieszyć tworzenie. Do mocowania poszczególnych elementów wykorzystujemy miedziane lub tytanowe gwoździe, ewentualnie klej.

Wszystkie to powinno być odporne na korozję, mróz oraz wilgoć. Po skończonej pracy usuwamy z łupka zabrudzenia, tak aby nadać mu ostateczny rysunek.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO