Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Piastów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie łupkiem w piastowie to szybka i skuteczna metoda na piękny i trwały dach.

Zmieniająca się moda dotyczy wszystkich aspektów życia ludzkiego, a krycie łupkiem Piastów to odpowiedź na zmieniający się gust właścicieli nowych domów, i tych, którzy pragną coś zmienić w starym dachu.

Krycie łupkiem Piastów pozwala na uzyskanie oryginalnego i wyróżniającego się wśród innych domów dachu. Łupek to materiał w pełni naturalny, wydobywany ze skały liczącej sobie kilkaset milionów lat.

Na dachu charakteryzuje się niepowtarzalnym kolorem i aksamitnym połyskiem, jakiego głębi nie odwzorowuje żaden materiał syntetyczny. Ponieważ łupek jest jest częścią natury doskonale spisuje się właśnie w miejscach, gdzie jest styczność z nią.

W mieście pozwala użytkownikom na odkrycie jej namiastki. Materiał ten sprawia, że dom łagodnie wpasowuje się w otoczenie.

Wykonanie dachu łupkowego to nie lada wyzwanie. Istnieją różne techniki kładzenia. Jedną z nich jest tak zwane krycie dzikie. Zadania wykonania dachu z łupka nie wolno powierzyć byle komu.

 

Usługa krycia łupkiem

Warto zwrócić uwagę na to, czy dany dekarz już wcześniej podejmował się tego wyzwania. My to robiliśmy, ponadto mamy doświadczenie również w dekarstwie artystycznym, dlatego wolno, a nawet trzeba nam zaufać.

Krycie łupkiem Piastów to dziedzina wymagająca wiedzy oraz czegoś więcej niż tylko fachowego podejścia.

W ramach krycia wykonujemy takie procedury jak:

- zdjęcie starej pokrywy dachu,

- ocenienie więźby dachowej oraz niektóre naprawy,

- uszczelnianie i ocieplanie dachu,

- kładzenie łupka o różnym kształcie i wymiarach,

- prace wykończeniowe dachu.          

W kryciu łupkiem Piastów to technika, w jakiej bardzo istotny jest elegancki efekt końcowy.  Składa się na niego trudna i żmudna praca, ponieważ nawet minimalne zaniedbania mogą zaważyć nie tylko na efekcie wizualnym, ale też funkcjonalności.

Zaledwie jedna drobna pomyłka czasem doprowadza do przeciekania. Dlatego tak ważne jest zatrudnienie do zadania osób doświadczonych oraz posiadających zmysł estetyczny.

 

Równie istotne są takie cechy jak siła, spostrzegawczość, uwaga, wysokie umiejętności manualne. Nasz zespół składa się właśnie z osób posiadających powyższe cechy.

Oprócz tego wyposażeni są oni w odpowiednie narzędzia oraz zabezpieczeni przed niespodziewanymi sytuacjami. Posiadamy ubezpieczenie, jakie daje większą pewność zleceniodawcy, że nie wyjdzie we współpracy z nami źle, ani nie straci.

To istotne choćby dlatego, że dach kryty łupkiem nie należy do najtańszych.

Samo pokrycie dachowe to dla nas nie wszystko. Na dach zawsze patrzymy jako na spójną całość, ponieważ dopiero w tym wypadku możliwie jest uzyskanie najlepszego z dostępnych efektów. Krycie łupkiem Piastów to nie tylko idealne, szczelne pokrycie dachowe, ale również system rynnowy, obróbki komina oraz innych elementów.

Wszystko to powinno ze sobą współgrać, pasować kolorystycznie. Trzeba pamiętać, że łupek to materiał bardzo trwały, dlatego i elementy wykończeniowe powinny być przynajmniej porównywalnie dobrej jakości, o co także zadba nasza ekipa dekarska

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl