Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Warszawa

 

Krycie łupkiem to na razie mało popularna w Warszawie, ale naprawdę wspaniała metoda pokrywania dachów. Zalety tego rozwiązania można mnożyć. Łupek to surowiec pochodzenia mineralnego, wydobywany ze skał liczących wiele milionów lat.

Jest materiałem całkowicie naturalnym, a przy tym i ekologicznym. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Krycie łupkiem Warszawa to metoda pozwalająca na uzyskanie dachu bardzo trwałego, niezależnego od warunków atmosferycznych.

Ponadto łupek jak żaden inny materiał dopasowuje się do zmieniających się pór roku. Pięknie prezentuje się w promieniach słońca jak również pokryty szronem w czasie zimowych przymrozków. Łupek to prawdziwa ozdoba domu.

Zaletą łupku jest również to, że jest on całkowicie niepalny, co zmniejsza ryzyko pożaru.

 

Trzeba jednak wspomnieć, że krycie łupkiem w Warszawie to zadanie nie łatwe. Wymaga od dekarza czegoś więcej niż zwykłego fachu. Okazuje się, że powinien on mieć pewien zmysł estetyczny, ze względu na to, że próżno szukać nawet dwóch identycznych łupków w tak zwanej metodzie „dzikiej”.

Zatem każdy dach wykonany tą techniką jest inny i potrzebuje innego wzoru, by wszystko prezentowało się estetycznie. Inną metodą są łupki o regularnych kształtach. Zapewniamy, że naszej ekipie nie brakuje dobrego oka ani fachu, niezależnie od prezentowanej metody. Trzeba pamiętać, że łupek jest materiałem ciężkim, dlatego wymaga odpowiedniego przygotowania dachu, co również zapewniamy.

 

Nasze usługi krycia łupkiem

Krycie łupkiem w Warszawie rozpoczynamy tradycyjnie od sprawdzenia stanu dachu budynku, aby stwierdzić czy jest on przygotowany na takie obciążenie. Ponadto przeprowadzamy dokładny wywiad z właścicielem, aby stwierdzić jakie ma preferencje. Współpracujemy z nim od początku do końca.

W skład usługi krycia wchodzą:

- rozpoznanie dachu,

- wymiana elementów dachu, jeśli konieczna

- zdjęcie starego pokrycia dachu,

- ocieplenie dachu,

- wycena usługi,

- kładzenie łupka na dach,

- obróbka komina.

 

Ze względu na to, że łupek jest surowcem specyficznym niezbędne są odpowiednie narzędzia, aby trwale przymocować poszczególne płytki do miejsca. Jest to praca żmudna, wymagająca skupienia.

Nie warto na tym oszczędzać, ponieważ w efekcie uzyskamy sypiącą się fuszerkę zamiast naprawdę urokliwego dachu. Nasza ekipa dekarska jest przygotowana na wszelkie ewentualności ze względu na posiadane doświadczenie i przeszkolenie w zakresie prac z różnymi surowcami i materiałami.

Posiadamy niezbędne zabezpieczenia pozwalające na długotrwałą pracę na wysokości. Pozwala to na możliwie jak najkrótszy czas realizacji, jaki niejednokrotnie może trwać nawet kilka tygodni. Dlatego tak ważne jest aby praca szła sprawnie. Jedna pomyłka będzie zaburzała całość wykonania.

Krycie łupkiem Warszawa odbywa się za pomocą gwoździ miedzianych lub ocynkowanych. Dzięki temu gwoździe, których jest dużo w całym dachu nie zaczną korodować ani kruszeć, powodując odrywanie się poszczególnych części.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO