Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Warszawa Rembertów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie łupkiem Warszawa Rembertów

Poszukujesz solidnej ekipy z doświadczeniem w branży dekarskiej, która zapewni Ci doskonałe pokrycie łupkiem? 
Trafiłeś na wykwalifikikowaną, profesjonalną brygadę dekarską, działającą na terenie Warszawskiego Rembertowa od wielu lat. Nasze usługi świadczymy także w innych dzielnicach stolicy, a nawet pobliskich miejscowościach, do których dojeżdżamy w razie potrzeby.

Kryjemy łupkiem, ale także innymi materiałami pokryciowymi.

Jesteśmy najlepszym z możliwych do dokonania wyborów, ponieważ dysponujemy ogromnym doświadczeniem w pracy z łupkiem, który towarzyszy nam zarówno na ogromnych dachach, jak i tych zupełnie małych. Podejmujemy się zleceń powierzonych nam przez firmy, a także klientów indywidualnych. Kryjemy dachy domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, siedzib firm i wiele innych.

Wykonujemy swoją pracę solidnie, z zaangażowaniem, a każde pokrycie traktujemy bardzo indywidualnie, dobierając materiały i rozwiązania, a także technologie specjalnie dla jednego dachu, tak byś mógł się cieszyć jego funkcjonalnością i niepowtarzalnym wyglądem pokrycia. 

 

Dlaczego to właśnie my powinniśmy się zająć kryciem łupkiem?

Na rynku roi się od kuszących niską ceną ofert różnych firm, a także nieprofesjonalnych dekarzy, zapewniających o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jednak powinieneś pamiętać, że łupek jest dość niecodziennym materiałem, który wymaga od dekarza precyzji, wiedzy, doświadczenia, a także specjalistycznego sprzętu. Układane na dachu, kawałek po kawałku, fragmenty skały nie są tak łatwe w montażu jak na przykład blacha, czy dachówka stosowane powszechnie. 

Profesjonalnie podchodzimy do pracy, przycinamy na dachu, stosujemy gwoździe w różnej konfiguracji, tak by tworzony dach był trwały, odporny na wichury, ulewne deszcze, utrzymywał swój piękny wygląd jeszcze przez wiele lat po zakończeniu inwestycji.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić klientowi brak przecieków oraz konieczności wprowadzania jakichkolwiek poprawek po zakończeniu prac. Korzystając z usług przypadkowych pracowników nie możesz mieć takiej pewności, a drobna ingerencja w wykonany już dach z łupka może być naprawdę kosztownym przedsięwzięciem. 

 

Czy łupek jest dla Ciebie?

Wielu naszych klientów urzeczonych pięknem pokryć wykonanych z łupka, pyta czy jest to materiał nadający się na ich dach.

Oczywiście!

Łupek jest wszechstronny - możemy stosować go zarówno na małych powierzchniach, jak i tych naprawdę dużych. Sprawdza się zarówno na dachach trudnych konstrukcyjnie, z falami, giętą konstrukcją, jak i na tych zupełnie prostych. Małe fragmenty, składające się na pokrycie to ogromne pole manewru materiałem. Dzięki zaawansowanym metodom układania możemy dotrzeć w każdy zakamarek.

Jedynymi ograniczeniami dla stosowania łupka są jego cena i masa. Nie każda konstrukcja dachowa będzie w stanie udźwignąć taki ciężar.

Sama cena materiału nie jest niska, jego montaż także, ale dach wykonany z łupka to inwestycja na lata. Jest to bowiem materiał trwały, niepalny, łatwy w konserwacji i użytkowaniu, który nie wymaga od nas zbyt dużych działań konserwacyjnych.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl