Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Warszawa Żoliborz

Profesjonalna ekipa dekarska, działająca od wielu lat na terenie Warszawskiego Żoliborza, innych dzielnic stolicy, a także pobliskich miast, oferuje Państwu najwyższej jakości usługi dekarskie, których zakres jest naprawdę szeroki.

Doświadczenie, jakie systematycznie nabywaliśmy przez lata, wiedza wykwalifikowanych dekarzy zdobywana przy pracy z rozmaitymi dachami, a także nowowczesny sprzęt wysokiej klasy, będący na wyposażeniu firmy, pozwalają na jeszcze dokładniejsze, sprawnieszje i trafne działania, niezależnie od tego, jakie zadanie zostanie nam powierzone. 
Zajmujemy się zarówno pracami pokryciowymi, naprawczymi, remontowymi, jak i wykończeniowymi, cieszącymi się nie mniejszym zainteresowaniem klientów niż każde z poprzednich, zdawać by sie mogło standardowych prac.

 

Krycie dachów łupkiem Żoliborz

W naszej ofercie znajdziesz między innymi krycie dachów łupkiem na terenie Żoliborza.

Jest to jedna z naszych sztandarowych usług, toteż staramy się stale zdobywać nowe umiejętności, by móc pracować jeszcze bardziej profesjonalnie niż dotychczas. Dużą uwagę przywiązujemy do poszerzenia zasięgu działania ekipy dekarskiej, byś nie musiał martwić się o to, czy do Ciebie dojedziemy.

Kryjemy łupkiem od wielu lat, a nasi klienci odznaczają sie zadowoleniem z wykonanych przez naszą firmę dachów.
Pokrycia, które wychodzą z naszych rąk to przede wszystkim bezbłędna praca, której nie bedzie trzeba poprawiać w krótkim czasie od zakończenia inwestycji. To dachy, które nie tylko wyglądają świetnie, ale przede wszystkim są bardzo funkcjonalne.

 

Czy łupek jest dla Ciebie?

Wielu z naszych klientów, skuszonych niepowtarzalnym efektem, jaki można uzyskać przy użyciu łupka, pyta, czy możliwe jest zastosowanie tego materiału na ich pokryciu. 
Wymagania materiału są dość okrojone, większe trudności możemy zaobserwować przy samym montażu i doborze poszczególnych płytek.

Jedynym ograniczeniem dla stosowania łupka jest tak naprawdę jego masa, a co za tym idzie możliwość udźwignięcia zastosowanego materiału na danej konstrukcji dachowej. Pozostałą kwestią jest już cena samej skały, a także jej kosztowny montaż.

Zalety:

Jeśli jednak zdecydujesz się na pokrycie dachu łupkiem, możesz liczyć na wiele korzyści.

niepalność

świetne, niepowtarzalne pokrycie

efekt wizualny

niezwykła trwałość

dopasowanie do indywidualnych potrzeb

możliwość pokrycia nawet skomplikowanych konstrukcji

zastosowanie na giętych, falowanych dachach

 

Dlaczego to my powinniśmy pokryć łupkiem Twój dach

W inetrnecie możesz znaleźć kuszące propozycje nieprofesjonalnych ekip, przyciągających klientów niską ceną wykonania pokrycia, jednak tylko my jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższej jakości usługi, z których będziesz zadowolony.

Łupek jest materiałem wymagającym nie tylko samej wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenia w pracy z podobnymi materiałmi. Precyzyjna praca z drogim materiałem powinna zostać powierzona specjalistom. W przeciwnym razie mogą pojawić się przecieki i nieszczelności, a co za tym idzie koniecznośc wprowadzenia poprawek po krótkim czasie od zakończenia inwestycji. 

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na pisemną gwarancję wystawianą na każdą z usług. 

Pracujemy solidnie, szybko i sprawnie, a każdy z naszych pracowników dba o mienie, własne bezpieczeństwo i terminy, jakie go obowiązują.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO