Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Ząbki

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Niektóre materiały przeżywają renesans po wielu latach a nawet pokoleniach, a krycie łupkiem Ząbki jest na to odpowiedzią.

Łupek jest skałą, jaka liczy sobie wiele milionów lat.

Ziemia uczyniła go odpornym na najbardziej ekstremalne zjawiska.

W czasie swojego istnienia skała była poddawana ogromnemu ciśnieniu, wysokiej temperatury i wielu innych czynników. Trudno współcześnie oczekiwać na rynku bardziej wytrzymałego materiału.

Warunki na każdym dachu są trudne, ale i tak nieporównywalne do tego, co już przeszła niezniszczalna skała z jakiej pozyskuje się łupek.

 

Dlaczego warto kryc łupkiem?

Ma on wiele różnych korzyści. Jest materiałem zupełnie nietoksycznym i nie wpływającym w żaden sposób na środowisko naturalne.

Można go dowolnie łączyć z innymi materiałami, na które nie ma żadnego negatywnego wpływu, na przykład z blachą tytan cynk, a warto wspomnieć, że do dachu z łupka należy zastosować do montażu rynien i obróbki blacharskiej jak najbardziej wytrzymałe materiały.

Tylko wtedy cały dach będzie wystarczająco wytrzymały.

Dach z łupka dobrze wpasowuje się zarówno w środowisko naturalne jak i miejskie.

Wygląda zawsze bardzo korzystnie, niezależnie od pory roku i wilgotności powietrza.

 

Nasze usługi krycia łupkiem w Ząbkach

Nasza oferta obejmuje krycie łupkiem na dziko, styl niemiecki, w karo, krycie prostokątne, w łuskę, plastry miodu. Jest to specjalny rodzaj kładzenia z użyciem odpowiednich płytek.

Wymaga on szczególnych umiejętności i wprawy ze względu na to, że każdy element musi zostać przybity osobno w odpowiednim miejscu, by razem tworzyć korzystną całość.

Ważna jest tu estetyka i dokładność, co nie jest łatwe. Na szczęście z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i zgranej, doświadczonej ekipy całość nie zabiera bardzo dużo czasu.

Krycie łupkiem Ząbki to:

 

- ekspertyza dachowa,

- naprawy więźby dachowej,

- zdjęcie starej pokrywy dachowej,

- naprawy dachu z łupka,

- dachy artystyczne,

- krycie dachów zabytkowe oraz kamienic,

- trudne dachy.

 

Przeprowadzenie ekspertyzy dachowej w przypadku planowanego pokrycia łupkiem jest niezbędne z powodu bardzo dużego obciążenia jakie przynosi ten rodzaj pokrycia dachowego.

Więźba dachowa powinna być w stanie nienaruszonym, wystarczająco mocna, aby dźwignąć ten ciężar.

W niektórych przypadkach konieczne jest wzniesienie nowej więźby, nasza ekipa dekarska dokonuje skutecznych napraw.

 

Posiadamy doświadczenie w pokrywaniu dachów zabytkowych i tak zwanych trudnych, czyli o innych niż najczęściej spotykanych kształtach. Pokrywanie dachu łupkiem komplikuje się, gdy posiada on zakola, okna dachowe w kształcie wolego oka, wieżyczki i inne wykończenia. Krycie dachu łupkiem Ząbki na dziko na prostej powierzchni już jest wyzwaniem, a pracujący muszą mieć bardzo zaawansowany zmysł estetyczny.

Nasza ekipa dekarska jest doskonale przygotowana do tego zadania, co nie zdarza się często, ponieważ przez długi czas nie było w Polsce mody na tego pokrycia dachowe, a królowały raczej znacznie tańsze rozwiązania.

Nasza ekipa dekarska jest ubezpieczona, wydaje gwarancję, oraz podpisuje korzystne umowy.

Dzięki temu klient i jego pieniądze są zabezpieczone a on sam zadowolony.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl